Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ment már valaki érdekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már valaki érdekből férjhez? Anyagi biztonság, gyerekválalás, stb miatt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha érdeknek számít, és miért ne számítana annak, hogy minél messzebb akartam kerülni otthonról úgy, hogy apám ne tudjon a közelembe jutni, akkor igen. Mondjuk akkor valamiféle támaszt láttam a mára már exembe, sőt úgy éreztem szeretem, de így cirka 15 év távlatából nem volt más mint menekülés és érdek. Akkor ezt nem éreztem. 10 évig voltunk házasok.
2014. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Igen. De ez máfajta érdekházasság volt. Külföldivel. Meg is

érte meg nem is.

2014. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Sokan hazasodnak erdekbol, szerintem fele fele arany a szerelmi hazassagokkal. Se itt se ott nincs garancia.

De hacsak nem a Marson elsz ezt magad is tudod.

2014. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nagynéném férjhez ment az egyik szomszédjához. A szomszéd nagyon idős volt, a nagynéném járt át hozzá mindennap segíteni. Főzött rá, takarított neki, jó barátságban voltak. A nagynéném elvált volt, 40 éves, a bácsi 70 körüli, özvegy. Négy gyerek nem nyitotta rá az ajtót. Kb 2 év segítség után a bácsi azt mondta, hogy amiért ennyire kedves vele a nagynéném, szeretné ráhagyni a házát. Amikor elmentek ügyvédhez, az azt javasolta, hogy vegye feleségül, így biztonságosabb az öröklés. Összeházasodtak, a nagynéném pedig beköltözött hozzá, feladta az albérletét. Még 5-6 évig éltek együtt, teljesen jól elvoltak. A bácsi később meghalt, és bár a gyerekei elpereltek valamennyit a nagynénémtől, az özvegyi nyugdíjból viszonylag megél. Ez Kanadában történt, jó tíz éve.
2014. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ezt megosztottad velem!Tetszik a történet:)
2014. febr. 21. 15:34
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Igazán nincs mit :) Persze a nagynéném is megkapta azt, hogy csak a pénzéért ment hozzá - és végülis igaz volt :)

Csak épp a mögötte lévő segítséget és munkát nem látták azok, akik a megjegyzéseket tették.

A bácsi pedig saját maga döntött amellett, hogy a nagynénémre hagyná a vagyonát.

2014. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Tulajdonképpen mi számít érdeknek? Mindenki érdekből házasodik, senki nem jótékonyságból. Végül is a szerelmi házasság is érdekházasság, hiszen ha szerelmes vagyok valakibe, az az érdekem, hogy velem legyen, feleségül vegyen, és ne kelljen állandóan azon reszketnem, hogy elhagy, nem? :)
2014. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Itélkezni mindig könnyebb volt ,mint megérteni a másikat...
2014. febr. 21. 15:45
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

Rengetegen!

De ők tudják...


(off: Jobban passzolna a kérdésed a "Válás" kategóriába! Mégpedig azért, mert bár az érdekházasok kisebb hányada nem vált el, de soha senkinek nem fogja bevallani, hogy nem szerelem volt, itt sem fogják sokan bevallani.


Az érdekházasok nagyobb hányada elválik! Azért mert a legtöbb esetben a másik fél nem tudja, hogy érdekből mennek hozzá, be van csapva, de hosszútávon kibukik a hiba... Aztán még az érdekember van felháborodva, és a későbbiekben mindenféle aljasnak leírja az addig cukika párját, és azt hirdeti, hogy örül, hog ymegszabadult tőle.

Persze ekkorra már lenyúlja a fél vagyonát, ha az volt a cél, vagy teherbe esik, gyereket szül, ha csak az volt a cél, körbeutazta a fél világot a párja révén, ha az volt a cél... utána meg nem kell neki.

Utána mint szingli szülő x db gyerekkel bőg, hogy már nem kell senkinek, előtte meg még a "Válás" kategóriában nyafog egy darabig, hogy megerősítsék azok, akik hasonlók hozzá. :))

2014. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

En 21 evesen tudtam meg, hogy egy eleg komoly betegsegem van ami ha telik az ido meddo leszek...

6 honapja voltam Parommal igazsag szerint nagy szerelem reszemrol, sirva mondtam el Neki, hogy ezt az eredmenyt kaptam O 24 volt es azt mondta masnap, hogy csinaljuk... Legyen a kezeles a meddosegi kozpont stb es legyen babank...

Ra par honapra varandos lettem evfordulonkat mar varandosan unnepeltuk...

Azota is egyutt vagyunk, 4eves a Fiunk.

Hatalmas tisztelet es hala van bennem iranta, hogy mi mindent vallalt ertem/ertunk a Csaladunkert, hogy kiknek forditott hatat es kikkel ment szembe a dontesunk miatt!

Tudom a "dolgom" es tudom mivel tartozok Neki ezert a donteseert es mindennapjat igyekszem szeppe tenni!

Most 3 ev kezeles utan boldogan varjuk vegre a kistesot!

2014. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!