Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél, ha rájönnél, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha rájönnél, hogy a feleséged vonzódik egy másik nőhöz?

Figyelt kérdés
Elméletileg tökéletes házasságnak tűnt.
2017. márc. 31. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nehezen tudom elképzelni. Szexuálisan nem lennék rá féltékeny mert egészen mást tudunk nyújtani. Ha neki erre szüksége van és a mi kapcsolatunkra nincs negatív hatással, akkor belemennék.

Ha negatív hatással lenne, akkor viszont válaszút elé állítanám, és ha nem mellettem dönt, akkor talán még szerencsésnek is érezném a helyzetet, hogy kiderült.

2017. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bevennénk harmadiknak. Ménage á trois, ahogy a művelt francia mondaná:)
2017. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Ugyan nem a feleségem volt, de volt régen egy barátnőm, nagy szerelem volt, komoly kapcsolat, sokáig voltunk együtt. És neki is voltak leszbikus hajlamai, egyik barátnőjével nagyon szoros, konkrétan már romantikus kapcsolata volt, bulikban meg, amikor becsiccsentettek, rendszeresen csókolóztak, simogatták egymást.

De bennem semmi negatív érzés nem volt, sőt, nagyon izgatta a fantáziámat. Sajnos akkoriban nem volt hozzá elég tököm, hogy megpróbáljak egy hármast összehozni, tabuként kezeltem ezt a témát, nagyon nem is beszéltünk róla.

Ma már simán megpróbálnám megdumálni, hogy vegyük be harmadiknak játszadozni a barátnőjét, vagy legalább hadd nézzem őket.

Negatív érzések egyáltalán nem voltak bennem, nőkre valahogy nem tudok féltékeny lenni.

2017. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen.

Mondtam neki, hogy bevehetjük harmadiknak, de nekem úgy is jó, ha elmennek kettesben.

Nem tudom megcsalásként kezelni.

Csak tudjak róla.

Végül nem lett belőle semmi, de még nem kizárt, mert egyébként az a nő is eléggé nyitott volt felénk.

2017. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is jó pi..án rugnám !
2017. ápr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!