Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A te férjed / párod mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te férjed / párod mennyit és hogyan szellent?

Figyelt kérdés

Természetesen én mint nő is szoktam.De a férjem rengeteget és egyáltalán nem próbálja szolidan, mint ahogy az otthonom kívül történik az ilyesmi hanem nyomja nagy hanggal.

Baromira zavar, 14. Éve vagyunk egy pár tehát nem új a dolog .


2017. ápr. 27. 08:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Ezt neki is mondtad már, vagy egyedül ő nem tud róla hogy téged zavar?
2017. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Változtass az étrendjén, ne főzz vagy ne egyen, olyan ételeket, ami nagyon puffasztja.


De, ahogy Shrek mondaná: "Jobb kinn, mint benn!" :)

2017. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom pontosan, de a tigris csíkos gatyákból gondolom, hogy sokat.
2017. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Sejtelmem sincs, mivel egész nap dolgozik, és nem szoktunk otthon beszámolni egymásnak minden fingásról.

Majd megkérdezem a kamasz fiam, ők szoktak versenyezni azon, kié hangosabb.


Most erre mit lehet mondani?

Az otthon az, ahol el van mentve a Facebook jelszó és mersz hangosan fingani.


(Egyébként amíg a választ beírtam, a békésen szundikáló négy hónapos két igen csak cifrát rottyantott. Szerintem elválok tőle! Ezt is az apjától tanulta! Mindkettőtől válok!)

2017. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Elfogadott minden megoldás, kérdés kinek mi tetszik, csak Te rosszul választottál.

Például én férfiként nem fingok szándékosan, inkább kimegyek, szerintem "megöli" a kapcsolatot, viszont vannak nők, és én ezt el is fogadom, akiknek simán belefér, mossa a fingos gatyát.

Egy szó : párválasztás.

2017. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Párom /feleségem/, igen szokott. Mondjuk, azért meg szokta kérdezni, semmi válasz nincs rá?
2017. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Látod csak, a válaszok szerint mindkettő nemből van ez is, az is. A kérdés, mikor megismerted fingos volt?
2017. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez tetszik, fölnevettem. :D

Az első feleségem nagynénje az esküvő után megkérdezett:

- Aztán szellenteni mertek-e már egymás előtt?

Nagy igazság, jó párkapcsolatban nincsenek tabuk, és semmi sem gusztustalan, ami a párommal kapcsolatos. Ha mód van rá, kimegyek a szobából, de az ágyból nem kelek föl miatta, igaz, nem is lobogtatom a paplant. :)

2017. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Felfogás kérdése, ülünk a kanapén, tévézünk, én eresztek egy büdös galambot, ebből annak kéne neki lejönni, hogy szeretem....?
2017. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

??

Nem számolom. Miért, te igen?

Tegnap fürdés közben eresztett egyet a kádban ülve. De olyat, hogy a nappaliban hallottam, ahogy bugyborékol. Hozzáteszem: nem panelban lakunk, ahol vékonyak a falak.

Ez emlékezetes volt. De a többi nem rémlik.

Eddig sose gondoltam rá, hogy számon kéne tartani. Válásnál lehet rá hivatkozni? Hány decibeltől válóok?

2017. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!