Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy meleg pár ülföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy meleg pár ülföldön házasodik, akkor a magyar állam szemében itthon elfogadják a házasságot?

Figyelt kérdés
Tehát xy külföldön egybekel, majd itthon olyan törvények illenek rájuk mint ha itthon házasodtak volna össze?

2017. jún. 5. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Tudtommal nem, mivel a meleg hazassag mint olyan nem letezik a magyar torvenyekben, igy elfogadni sem tudjak (mert ugye nem is akarjak). De ha valakinek mas az infoja, akkor javitson ki:)
2017. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak azt fogadják el, ami itthon is legális lenne.
2017. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk külföldön örökbe fogadnak mert ott éltek egy ideig, és mind a két férfi a kisgyerek gyámja akkor otthon maradhatnak azok?
2017. jún. 5. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem fogadják el itthon,mivel magyarországon a meleg házasság "nem létezik" úgymond.


Én nem vagyok ez a "dögöljön meg minden b.u.z.i" fajta.

Ha nektek kettőtöknek ez így jó akkor hajrá,sok boldogságot.

De szerintem azt nem kellene engedélyezni,hogy meleg párok örökbe fogadjanak...azért itt a gyerek szempontjait is figyelembe kellene venni.

És nem csak a 2 férfi összeállitásra gondolok hanem a 2 nő félére is.


Nem akarom a melegeket megsérteni és bántani de nekem ez a véleményem.

De tudom most jönni fognak a "rohádékrasszistanácifajgyűlölőtetü" kommentek..


27/F

2017. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadják el a házasságot, és a gyerekekkel sem megy könnyen semmi. Ez a cikk elég jól leírja, hogyan működnek a dolgok itthon: [link]
2017. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy külföldön más állampolgár fogadhat örökbe a saját országának engedélye nélkül. Itthon az sem lesz hivatalos. Rengeteg macera. Amúgy elettarsi kapcsolatot kothettek itthon is. Örökbe is fohadhattok gyereket. Pl. Terry Black.
2017. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Az örökbefogadott gyerekek másik lehetősége, hogy intézetben élnek, ahol minden téren bántalmazásnak vannak kitéve, nincs családjuk, stb. Klasszisokkal többet sérülnek és torzulnak, mintha azonosnemű párok szeretetben felnevelik és mindent megadnak nekik, amire csak szükségük és igényük van. Sőt az örökbefogadás kritériumai szigorúak, míg a szülésnek nincsenek kritériumai, így sok alkoholista és bántalmazó szülő gyerekeinél is jobban jár a melegek által nevelt gyerek.
2017. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok meleg de köszönöm a válaszokat. Azért érdekelt a dolog mert van két barátom akik melegek és együtt élnek stbstb. Ahol élünk (nem Magyaroszágon) ott össze is házasodhatnak, és örökbe is fogadhatnak. Csak úgy van, hogy az egyik srác magyar a másik meg nem. Nem tudom, hogy melyik írta, hogy magyar állampolgár nem fogadhat örökbe külföldön, de ez hülyeség, simán örökbefogadhatnak így ketten. Mivel a srácnak sokszor honvágya van már felmerült bennük a kérdés, hogy mi lenne ha hazaköltöznének együtt. És múltkor beszélgettünk, hogy szerintem milyen következményei lennének ennek.
2017. jún. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!