Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menthető még? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még? Hogyan?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk házasok, 6 éve külföldön élünk három gyerekkel. A férjem heti 5 nap napi 10 órában húzza az igát, mivel még a legkisebb nincs 2 éves én itthon vagyok, egy magyar cégnek dolgozok be itthonról, vezetem a háztartást stb. A harmadik gyerkőc után a libidóm 180 fokos fordulatot vett és azóta se talál magára. Számomra kínszenvedés a szex. Ritkán élvezem ritkán esik jól, sose kezdeményezem. Férjem viszont igényli, lényegesen többször mint ahányszor nekem elég lenne. Mivel volt már ebből konfliktusunk ezért kiegyeztünk a heti kettőbe. Nekem ez is több mint rengeteg. Olykor minden bajom van tőle, van hogy rohanok zuhanyozni mert mocskosnak érzem magam, volt hogy már sírtam közben (el nem tudom képzelni hogy ezt ő hogy élvezhette úgy). Szerinte ez házastársi kötelességem hogy a kedvére tegyek amikor csak akarja. Én meg egy két lábon járó vaginának érzem magam. Nem tudom hogyan változhatna mindez. Korábban ez nem így volt, sőt! Viszont mostanában ez egyre több konfliktust szül közöttünk. Mit tegyek?! :(
2017. jún. 8. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%

Hmmm de át tudom érezni a helyzetedet.Mi kb.emiatt válunk most.De azt mondom,ha vannak gyerekek,akkor érdemes komolyan tenni a házasságért.Párterapeuta szerintem biztos rávilágítana a probléma okára.

30/N

2017. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
menj szex.pszichologushoz
2017. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Akkor engedd, hogy szabadon szexeljen más nőkkel.

Bocs, de ebből szerintem egyetlen férfi sem kérne. Fordított helyzetben neked nem lenne konfliktusforrás, ha a férfi az első gyerek megszületése után közölné, hogy heti max kétszer hajlandó veled lefeküdni és azt is épphogy csak kibírja mert cseppet sem élvezi veled?

Ha egy kicsit is szereted a férjed akkor engeded, hogy boldog legyen. Amennyiben ezt te nem tudod és nem is akarod megadni akkor mással. Házasok maradhattok ugyanúgy.


De várom már a kommenteket az érzéketlen, szexmániás férjedről aki nincs rád tekintettel, önző módon csak elvárja, hogy a kedvére tegyél, hogy itt te vagy az áldozat mert majdhogynem minden alkalommal megerőszakol a férjed blablabla...

2017. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én már felvetettem neki, hogy még mielőtt ezért totál felőrölnénk egymást, váljunk el. Legyen neki lehetősége megtalálni azt a nőt aki ki tudja elégíteni az igényeit, én meg lehetőséget kapok a magam kis nyugis életére. Erre azt válaszolta, hogy ő nem akar válni, ő tőlem akarja megkapni azt amit korábban is megkapott.
2017. jún. 8. 14:39
 5/25 anonim ***** válasza:
26%

te is.. nokomment

egyszerűbb elküldeni nőzni, minthogy elmész nőgyógyászhoz és pszichológushoz és rájössz mi a bajod.

2017. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Én nem értem. Neked nem hiányzik a saját libidód??? Miért nem tettél még érte semmit?
2017. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%
Bocs, de azt gondolom, hogy benned van a hiba, hiszen te változtál, te " rúgtad fel" a szexuális életeteket...ha nem tudsz ezen változtatni, akár szexuálpszichológus is segíthet, de elsősorban te magad...
2017. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%

Ez már nagyon elment rossz irányba, az a helyzet.

Az alap probléma valószínűleg egy felborult hormonháztartás miatt alakult ki. Viszont most már kevés lenne helyretenni, ugyanis ez a lelketlen, erőszakos viselkedés már lelki gátakat is eredményezett.

Ezt ketten nem tudjátok megoldani. Vagy próbáljatok meg elmenni párterápiára, vagy add be a válást. Nem kell hozzá a férjed engedélye.

2017. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%

erőszakos viselkedés?

megnézném ki az aki bírná, hogy két évig nincs szex, asszonyka meg tojik rá

2017. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Végtelenül sajnálom, de momentán nem is hiányzik az én libidóm. Igen, tudom hogy az én hibám.
2017. jún. 8. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!