Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet az oka, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a mai fiatalok nagy részének esze ágában sem áll megházasodni és családot alapítani?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 14:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Írj egy korosztályt a fiatalra, biztos ami biztos.

30/f

2017. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

Nézd meg a szüleiket!

Megcsalás, válás, veszekedés, társas magány. Kínlódás a gyerekkel, akire sosincs elég idő, túlórák, hogy legalább meg tudd venni egy részét annak, amiért hisztizik.

Reggel kel, elmegy dolgozni, este jön, házimunka, lefekszik. Semmi öröm, szórakozás vagy pihenés, csak a munka.


Nem akarnak így élni. Azt pedig nem tudják, hogy lehet másképp csinálni.

2017. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Rossz példát látnak a szüleiktől.
2017. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
A férfiak kielégülnek az internetes lányokra, a nők megmaradnak háziszolgának. Ki akarja ezt? Senki. Búúú
2017. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%

Azért nincs, mert látják, hogy ebben az országban mi zajlik, látják hogy mi történik az idősebb kor-osztályok "családjaiban", és szeretnének jó sztahano... vagy is karrieristák lenni, hiszen a TV-ből, és minden médiumból azt látják, hogy az a legfontosabb, hogy egy multinál jó cleaning manager, vagy treasury manager, vagy pötschköszörű manager legyél.


A házasságra való nem vágyás viszont teljesen korrekt, mert az egy elavult, nagyon durván idejét múlt dinoszaurusz bürokratikus szerveződés, értelme ma már semmi, csak az hogy menyasszony szép képeket tölthessen fel a facebookra, és bemutathassa, hogy neki sikerült "hercegnővé" válnia, és megmutatni a rokonságnak, és a barátoknak, hogy ők milyen sikeresek, mert egy nagy bulit tudnak szervezni pár milláért (nagyrészt hitelből).

2017. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
Hát, a mostani 25-30 asok nem akarnak a nnyi pénzt rááldozni, a 25 alattiak meg még félnek az egésztől:D
2017. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Fiatalság alatt mit értek ? Mostani huszon harmincas éveiben járó emberek ,de nem töltötték még be a 40-et :D Ők szerintem még fiatalnak számítanak. Lefogadom akik most tizenévesek ők sem akarják egyiket sem. Ez szomorú négyes ,de igaz a legtöbb férfinak elég ha kicsapja netes erotikus filmekre.
2017. jún. 13. 15:07
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen azért szakítottam az exemmel (4 év után 1 év élettársi kapcsolat), mert ő elfelejtette közölni, hogy amúgy nem szeretné ezt az elköteleződést.


Már ott voltunk, hogy majd közös hitel stb. Végül is ezt megúsztam. Persze így feleződött az önerő, mert már csak a saját spórolt pénzem van, úgyhogy most abban bízok, hogy év végére talán összejön egy szar lakás. Ha az is megvan, akkor boldog leszek, hogy törleszthetem a lakáshitelt és soha többé nem lesz spórolt pénzem. (jee...)


Szóval én szívesen házasodtam volna, de hát ahhoz nem árt ha van egy férfi is. Most meg már tökmindegy, mikor és kivel jövök össze, szerintem 30 éves korom előtt nem lesz aktuális újra ez a téma, hisz minimum várni kéne megint 1-2 évet mielőtt áment mondok egy eljegyzésre, aztán megint 1-2 év a házasságig, stb...


Tudom irigyelni azokat, akiknek a szüleik odatettek egy lakást a seggük alá, és nem lebeg a fejük felett az ezüst guillotine, lakáshitelnek keresztelve, és jut olyan luxusra, hogy mondjuk esküvőre spóroljanak (akár kicsire) vagy felneveljenek egy gyereket.

2017. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Én pont az ellenkezőjét látom, a mostani harmincasoknál és negyveneseknél nem (volt) annyira divat a házasság, de a huszonévesek kifejezetten vágynak rá. Legalábbis az ismerősi körömben elég sokan házasodnak most. Mielőtt még meg lennénk vádolva, egy jó részük sima farmeres-kéttanús esküvőt tartott vagy legalábbis szolidat, tehát nem a külcsín miatt feltétlenül, hanem mert így volt jó nekik. Sok helyen azóta már gyerek is van.
2017. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
35 éves nő vagyok.Na pont azért amit a 2-es leírt.
2017. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!