Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyi veszekedes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi veszekedes "engedheto meg" egy hazassagban? Ti milyen gyakran ugrotok ossze a parotokkal egy atlagos honapban?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk hazasok a ferjemmel, de ugy erzem, hogy allandoan vitazunk valami miatt. Sokszor nagyon goromban banik velem, kiabal, csapkod. Azt erzem, allandoan panaszkodik ram, alig van olyan het amikor ne kifogasolna valamit es bantana meg. Ennek ellenere azt mondja, szeret. Sokat sirok miatta, normalis ez?

2017. jún. 16. 14:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nem normális ne hagy magad..az ilyen nem szerethet téged hát én a helyed be ott hagynám nem érdemled meg így bánjon veled akkor nincs értelme együtt legyetek
2017. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Az egyoldalú leírás miatt nem lehetséges teljes képet alkotni.


Amúgy max 1/hónap, de normáis embereknél a vita inkább klasszikus véleményütköztető kompromisszumkeresés és nem az ordítozó-sértegető mód.


Cigóéknál meg a "pusztujjá' el Ronáldó!, Rák a mellyedbe Eszmerándá!" szint dukál.

2017. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szeret, akit szeretunk azzal nem viselkedunk igy, nem bantjuk, nem sertegetjuk, nem terrorizaljuk uvoltessel es csapkodassal.
2017. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy mennyi engedhető meg, a lényeg inkább az, hogy a veszekedés építi-e a kapcsolatot vagy sem. Egy háromsoros leírás alapján valóban nehéz hasznos tanácsot adni, de az, amit leírtál nem normális.
2017. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
vita belefér, kiabálás, csapkodás nem.
2017. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

van egy érzésem, hogy az előtt is ilyen volt, mielőtt igent mondtál neki!


Edd meg amit főztél vagy válj el.


Amúgy meg 0 hoz közelítő szám a megengedett.

2017. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapja ismerem a páromat, egyik nap elég fennhangon közölt velem valamit, amit teljesen normális hangnemben is lehet. Mondtam neki, hogy velem nem szokás így beszélni, mert én sem beszélek csúnyán senkivel. Az ilyesmit gyorsan el kell fojtani csírájában, mert a másik sose tanulja meg, mit lehet, mit nem.
2017. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Elejen 3-4x veszekedtunk kicsit de 1 eve mar soha. Nem normalis naponta hisztizni!
2017. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Veszekedni, ordítozni, sértegetni, stb soha. Nézeteltérés megengedett, megbeszélni megengedett. Két lélekben felnőtt, értelmes emberben meg sem fordul az ilyesmi normál élethelyzetben.
2017. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Havonta?Talán inkább évente max.1-2x...ha kiabálásra gondolsz,és akkor is inkább én...amúgy nem szoktunk veszekedni...Vitatkozni szoktunk néha,de azt normális hangnemben....a vita ha nem állandó,természetes,mert mindketten 2 külön ember vagyunk külön gondolamenettel...de igyekszünk kompromisszumot kötni...

38/N 12 éve vagyunk együtt

2017. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!