Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti követnétek a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti követnétek a párotokat?

Figyelt kérdés

Pl. A párotok focista lenne. Jelenleg ahol éltek abban a focicsapatban játszik. De eligazolna az ország másik végébe egy másik foci csapathoz. Elmennétek vele, abba a városba lakni, vagy ti otthon maradnátok, és elég lenne a pl. 2 hetente találkoznátok 1-2 napra. Mert ugye hétköznap edzések vannak, hétvégén meg meccsek.

És van egy közös gyereketek aki még csak 1 éves.


2017. jún. 26. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt közös megegyezés szerint kellene eldönteni. Ha a párom a kenyérkereső akkor az én véleményem szerint jobb lenne vele elmenni, a gyerekünk is együtt lehet a családjával és a páromnak is könnyebb, nem kellene annyit ingázni. De ha nekem pl jól fizető munkahelyem lenne a jelenlegi lakhelyemen és a szüleim vagy a testvérem sokat segítene a kisgyerek nevelésében akkor megfontolnám hogy megéri-e. Itt erősen mérlegelni kell a dolgokat. Természetesen a párom véleménye is sokat számít hogy ő mit szeretne.
2017. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy évessel valószínűleg nem dolgozol, tehát nem látom, miért ne mehetne együtt az egész család. Nem 2000 km-re megy, hanem csak másik városba.
2017. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Debrecenből pestre? Hisz pesten lakás is van. Ne hallgass anyósodra.(Ha te vagy a focistafeleség akinek törölték a kérdését)


Költözznék.Milyen edzés 0-24ig?? Azért az délutánokat együtt tudnátok tölteni nem? A hétvégi meccs is csak 90perces, vagy az is 0-24be van?

2017. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok lekötve ott, ahol élek, akkor megpróbálnám, mert miért ne, ki tudja, hátha én is jobban megtalálom ott a számításomat. De ha pl. a mostani helyzetemet nézem, most több dolog is ide köt, ahol élek, így amíg ez nem változik, addig nem mennék máshova, most nem vagyok túlságosan rugalmas a költözésben, így megelégednék a kevesebb találkozással, ha így alakulna és egyébként a kapcsolat rendesen működik.
2017. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jelen lég itt hogy vagyok a gyerekkel, amúgy egészségügyben dolgozom. A párom átigazol egy kb. 200-250 km levő másik csapathoz. Azért az edzések után fárasztó lenne haza vezetni este pedig vissza mert másnap megint edzés. Csak azért hogy egy pár órát találkozzunk. Szombatonként meccs van ugye az változó hogy mikor kezdődik. Meccs után haza jön vasárnap ismét mehet vissza mert hétfőn edzés. Vannak ilyan napok mikor délelőtt és délután is van edzés. Nem Budapestre megy és nem is vagyunk Debreceniek.

Párommal még erről nem beszéltünk, hogy mit szeretne mert meg csak tegnap írta alá a szerződést 2 évre

2017. jún. 26. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ö talán nem az aláírás előtt kellett volna erről beszélnetek? Na mindegy, mi így szoktuk. Én mennék az nem kérdés, de nyilván előtte a férjem megkérdez erről.
2017. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele, de kérd meg, hogy legközelebb mielőtt átigazol valahova beszéljen veled, hiszen egy család vagytok!
2017. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt azon kellene elgondolkodni, ha előbb írta alá a szerződést, minthogy Veled megbeszélte volna, mi hogyan lesz, akkor ez nem házasság. Én itt a váláson gondolkodnék.
2017. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!