Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti követnétek a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti követnétek a párotokat ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A pasi és a nő két éve járnak. A fiú megpályázott egy lehetőséget mivel biológus és így lehetősége lesz az Amazonas állatvilágát kutatni ez fontos számára a szakmai előrelépéshez fél évig élne kint. A barátnője nem szeretné ha menne de a fiúnak ez az álma régóta. A nő nem akarja a munkáját otthagyni de fél hogy ennyi különlét megviseli a kapcsolatukat, attól fél hogy utána nehezen tud elhelyezkedni. A fiú vinné és egy városban élnének a lánynak viszont nem lenne munkája. Ti hogyan döntenének?
2014. szept. 7. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Fél év szerintem nem olyan sok idő.
2014. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha azt mondanám neki,hogy ne menjen,akkor önző lennék.Menjen csak,hisz ez az álma.Én megvárnám,fél évet simán ki lehet bírni.
2014. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De a lány szeretne is a fiúval menni meg fél a munkáját is otthagyni, meg a trópusi betegségektől is tart, és aggódik hogy a fiú ha beteg lenne nem lesz mellette.
2014. szept. 7. 15:09
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

1. A barátnője egy önző seggarc, hogy nem szeretné, hogy menjen. Azt megértem, hogy a munkáját emiatt nem akarja otthagyni, fél év nem egy hosszú idő, nem feltétlenül érné meg. Amennyiben a szakmájában dolgozik, jó helyen, szereti, szerintem se hagyja ott. Ha csak kényszer/kulimunka, akkor szóbajöhet - addig esetleg odakinn tanulhatná a nyelvet intenzíven, az is valami, nem csak semmittevés.

2. Fél év nem olyan sok idő, és meg is látogathatná ha nem megy. Pl. rászánhatna erre 2-3 hét szabadságot, a fiú gondolom jól fog keresni egy ilyen lehetőséggel, ketten összehozhatják a repülőjegyre valót. A maradék 2,5-2.5 hónapot azért ki lehet bírni egymás nélkül, ha nehezen is.

2014. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Engedném, hogy menjen, hiszen ez az álma, megdolgozott érte, és biztosan fontos szakmai előrelépés is lesz a munkájában.

Nem mennék vele, mert nekem ott semmi dolgom.

Mivel csak egy átmeneti időszakról van szó, miért hagynám itt a munkámat?

Biztosan nehéz lenne, rossz lenne egymás nélkül. De ezt egy jó kapcsolatnak ki kell bírnia.

Ő egyébként mit szeretne? Egyáltalán lenne neked ott bármi lehetőséged munkára?

2014. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A munka egyébként nem biztos határozott idejű. A pasi szeretné ha menne a nő, azt mondja hogy tanulhatná a nyelvet míg ő dolgozik vezetné a háztartás.
2014. szept. 7. 15:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor menjen, ha nem biztos a munkája itthon, és szeretne menni. Miért ne? Félmunkaidőben akár állást is vállalhat, vagy legalább bébiszitterkedést. Mellette nyelvtanfolyam. Szerintem jó lehetőség.
2014. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem beszéli a nyelvet, és ott nincs igény bébiszitterre. Tehát csak a nyelvtanulás marad mint lehetőség.
2014. szept. 7. 15:53
 9/17 fajédsf válasza:
48%
ÓHÓÓ HÁT ÉN MENNÉK VELE MINT A HUZAT!!!!!! MEkkkora buliiiii ez! :)
2014. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Anyagilag belefér, hogy a nő otthagyja a munkáját, és lógassa a lábát az új helyen? Mert ha igen, akkor én mennék a párommal.


Mi már lassan három éve vagyunk együtt, de mivel még nem dolgozom, hanem tanulok, így biztosan nem mennék a párommal egy ilyen esetben, azonban őt maximálisan támogatnám, hiszen ez egy olyan szakmai lehetőség, amit vétek lenne kihagyni. Szerintem elég erős ahhoz a kapcsolatunk, hogy kibírja ezt a távolságot egy ideig, így biztosan nem tartanám vissza.

20L

2014. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!