Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ajándékötletek 10. házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékötletek 10. házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nyaralás valami jó kis helyen, gyerekek nélkül, sok kellemes sétával, és sok szexel.
2017. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Valamilyen élmény. Menjetek el valahová ahová már régóta vágytok.
2017. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

10 év után sem sikerült annyira kiismerni a párod, hogy tudd mire vágyik? Hogy inkább egy hangulatos vacsorát szeretne, vagy egy nyakláncot? Hogy élményekre vágyik e vagy kézzelfogható dolgokra, esetleg csak egy sima együtt töltött nyugodt estére?


Mellesleg 0 fogódzkodót adtál pl anyagi téren, de még a nemét sem árultad el

2017. júl. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy az első háromban lesz egy savanyú Jóska, aki majd kioszt, hogy nem ismerem eléggé a párom. Viccesek vagytok. Én vagyok a nő, anyagi rész nem számít. Sajnos utazás kilőve gyerekek nélkül mert még szoptatok.
2017. júl. 7. 09:22
 5/17 A kérdező kommentje:
Első 2nek köszi.
2017. júl. 7. 09:22
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Nem savanyú Jóska, egyszerűen egy ilyen triviális kérdést nem tudsz feltenni.


Az eredeti kérdésedre egy gyémántokkal díszített melltartó is helyes válasz lett volna, hiszen még azt se mondtad, hogy nem nőnek lesz.


Másodikra mindjárt kilőtted a program ötletek jó részét, mert elejtetted, hogy csecsemő van.


A továbbiak is erről fognak szólni, hogy minden ötletre elárulsz egy újabb részletet, hogy miért nem jó? Hosszú barkoba lesz

2017. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Figyu, menj már innen.
2017. júl. 7. 12:36
 8/17 A kérdező kommentje:
pákkkkpákkkpákpáááák:) Jesszusom...milyen ember vagy te.
2017. júl. 7. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Lepontozhattok, nem érdekel. Én nem savazni szoktam a kérdezőket.

Lehet, hogy hülye ötleteket fogok írni, de azokat is csak jó szándékból. Ezért is nyugodtan pontozzatok, nem jár pénz érte, úgyhogy lesz@rom.

Kedves kérdező! A helyedben én biztos valami szép órát vennék a férjemnek, ha szereti. Vagy a kedvenc parfümjét, ami drága, és tudod, hogy sosem venné meg magának, mert sajnálja magától. Vagy csináltatnék az elmúlt tíz évből egy fotómozaikot, vagy ha értesz a számítógéphez, akkor movie-makerrel egy kis videót, zenével, feliratokkal, amiben életetek minden szép pillanata benne van. Persze erre időt is kell szakítani, úgyhogy ha tudod, kérd valamelyik nagyszülő segítségét, ha esetleg ezt választanád. Én biztos az utóbbit csinálnám, persze baba mellett nehéz egy kicsit, de talán nem lehetetlen, ha segítséget kérsz, akár egy baráttól is, aki ért ehhez, és mondod neki, hogy figyi, ezek a képek lennének, ezekkel a feliratokkal, és ezzel a zenével alatta. Szerintem ennek biztos nagyon örülne a férjed, ez egy nagyon megható ajándék lenne.

2017. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 9-es! <3
2017. júl. 7. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!