Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ajándekötletek évfordulóra...

Ajándekötletek évfordulóra egy hölgynek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel most leszünk 1 évesek, és tőletek szeretnék segítséget kérni, hogy mit kapjon tőlem. Kézzel készített dologra gondoltam, esetleg rajzra, de mit rajzolhatnék? Őt már lerajzoltam kétszer. Ha van ötletetek, örömmel várom! Előre is köszönöm

2014. máj. 13. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajzold le neki a leendő házatokat, kocsit, gyerekeket, legyen ez egy jövőkép. :-)
2014. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első jól írta !!!!!!!!Jár neki a pont!!!


Kézzel készített dolgot általában névnapra szoktak csinálni/adni. egy évfordulóra a következők vételén gondolkoznék el engedelmeddel leírom.


Óra,nyaklánc,karkötő ( egy szóval valami jó kis ékszer) Mozi jegy,színház jegy, egzotikus alkohol ami tényleg jó ajándék még ha nem is isztok alkoholt (pl. narancs pálinka,eper pálinka,dinnye pálinka, liquor.


Nagyon sok boldog évfordulót kívánok! Köszönöm,hogy végigolvastad gondolataim egy részét. Sok sikert.

2014. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ha most lesztek 1 évesek, akkor én egy rugdalózót ajánlanék! :D

VIRÁGOT, meg CSOKIT!!!

Nem kell más!!

2014. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mindenképp adj neki virágot. Mellé készíthetnél kisdobozkát és belerakhatnál néhány bonbont.
2014. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon rendesek vagytok! :)
2014. máj. 16. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:

tök jókat írtak az előző hozzászólók:)

főzhetsz neki egy vacsit vagy egy torta sütés,esetleg egy verset írhatsz neki

2014. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj, a versre nem is gondoltam, köszönöm, hogy leírtad! :D
2014. máj. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!