Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van egy jó barátom aki most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jó barátom aki most fog házasodn. Most nem állok jól anyagilag. Pont nincs munkám stb. Az nagyon gáz, hogy ha csak 5 ezer ft-ot tudok adni eskuvőjükre?

Figyelt kérdés
Amikor együtt lógunk meghívom kajára piára. Meg legénybúcsún is jó volt minden.

2017. júl. 7. 12:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Miért kellene bele finanszírozni az esküvőjükbe?
2017. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24%

Azt szokták mondani, hogy kb annyit illik beletenni a borítékba, amennyit te ott az esküvőn elfogyasztasz.

5 ezer forint az semmi, inkább adj 10 ezret.


Akkor vállalj egy-két napos melót és szerezz pénzt. Mindenre van megoldás, csak akarni kéne.

2017. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó, hogy te milyen korlátolt és rosszindulatú vagy...

Ha nagyon jó barátod, akkor megérti, hogy ez van. Amúgy is régen nem volt szokás pénzzel tömni az újdonsült házaspárt, inkább valami hasznosat adtak.

2017. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
7%

Azért vagyok rosszindulatú, mert ezt írtam?


Akkor ne adjon semmit, ha már tényleg olyan jó barát, akkor biztos megérti, hogy nincs munkája, anyagilag le van égve.

De esküvőre se kötelező menni.

2017. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ha most 10et adok ugrott a havi kondi berletem. A legénybúcsun 30 ezret koltottem.
2017. júl. 7. 13:14
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

"Ha most 10et adok ugrott a havi kondi berletem."


Na, ezt most nem kellett volna leírnod. Így már tényleg szánalom a köbön.

Egy bérlet fontosabb, mint a jó barátod? A barátod most nősül, te meg sajnálod rá, helyette meg mész egózni a kondiba?


Igazán jó barát vagy, inkább süllyedj el!

2017. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Legénybúcsún 30 ezret elszórni? Mit csináltatok? Kaviárral kajacsatáztatok?
2017. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ez olyan... nem jó. Én ha meghívok valakit nem várok vissza semmit. Nem varom el, hogy akkor fozesd ki. Amúgy ha lenne pénzem tényleg adnék többet is de most sokat koltottem.
2017. júl. 7. 13:21
 9/26 A kérdező kommentje:
Pl a legénynek vettem kaját piát mert nem volt pénze.
2017. júl. 7. 13:21
 10/26 anonim ***** válasza:
32%

Attól, hogy te így gondolod, még nem biztos, hogy a másik is így gondolja! Te nem ő vagy.

Egy kondibérlet fontosabb, mint az, hogy támogasd anyagilag az újdonsült párt?

2017. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!