Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék ha a férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha a férjem egy züllött rokonát istápolja, támogatja anyagilag, kikéri magának, hogy vegyem tudomásul az ő családja fontos neki?

Figyelt kérdés

Hiába mondom neki ,hogy a családja én vagyok és a gyerekeink.A rokon egy kábítószeres ,italozó ,remisztő külsejű illető,akit a férjem még a munkahelyére is beprotezsált,bár nem egy a munkakörük.

Ma egy barátnőm jegyezte meg ,hogy egy gyanús külsejű emberrel látta a férjemet.

Én szégyellem ezt a rokont nagyon,diplomás ,normális nő vagyok.


2013. nov. 6. 21:48
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
33%

Ha az apád lenne ilyen zülött, akkor őt sem segítenéd.

Látszik, hogy diplomával nem adnak empátiát és segítőkészséget.

2013. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
29%
züllött* mielőtt még belekötsz, te diplomás normális nő...
2013. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
33%
Örülj neki, hogy a férjednek fontos a családja. Családja nem szűnik meg egy házassággal gyerekkel.
2013. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

A gyerekeink rovására támogatja,inkább haza nem ad a béréből,csak az illetőnek meg legyen mindene.

Sajnos a férjem is elég sokáig volt munkanélküli ( évekig),mindig csak magamra szamithattam és most ,hogy végre keres sem mi vagyunk az elsők neki.

2013. nov. 6. 21:55
 5/44 anonim ***** válasza:
25%
Megértem a férjed, én is menekülnék tőled ha így állnál a rokonaimhoz.
2013. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Másképp venné ki magát a dolog ha a férjem itthonra is hozzájárulna a kiadásokhoz.

Például este 10-kor hívja részegen ,hogy menjen érte a férjem 100km-re mert elköltötte a pénzét és a haverokkal nem tudnak hazamenni.

2013. nov. 6. 21:59
 7/44 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ti helyénvalónak éreznétek ha a férjetek nem adna haza a keresetéből egy fillért sem csak mert szegény rokonnak nagyon kellett a pénz az elmaradt számlákra,ahogy persze megkapta a pénzt azonnal elitta és kikötöttek nála mindent,a férjem ezért a következő havi keresetét ismét odaadta neki
2013. nov. 6. 22:03
 8/44 anonim ***** válasza:
74%

Nem, szerintem ez nem normalis. Vagy eltulzod egy kisse, vagy vmi mas is van a hatterben, amirol nem tudunk. Mifele rokoni kapcsolatban vannak? Mert az sem mindegy, h a testvere vagy valami harmad unokatestver.

Egyebkent nekem borzaszto ellenszenves, ahogy kihangsulyoztad, h diplomas vagy... De biztosan csak savanyu a szolo... :-/

2013. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
67%

Ha a gyerekek elé helyezné az ilyen rokonát (akinek támogatja az életvitelét) én elválnék.


Az nem lenne gond, ha segíti, de a gyerekek az elsők.

2013. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
77%
Ez azért már nem az elfogadható kategória. Szép dolog a segítség, de egy családos embernek a családja kell legyen az első.
2013. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!