Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életetekben, ha választani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetekben, ha választani kellene, hogy összesen lesz 10 jó nőtök vagy 1 minőségi, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

10 jó nő: jól néznek ki mind másik tulajdonsággal, igazi egyéniség nélküliek, mindet különböző dolgok foglalkoztatják, de tényleg átlagosak, nem ragaszkodik, nem tervez veled, ha nem muszáj.

1 minőségi: pont passzol hozzád, mellette örökre fiatal maradsz,kiegészít, párod, a másik feled, ragaszkodó típus, az élet minden területén helytáll, család, gyerekek, szóval tényleg minden.



2015. dec. 17. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Néhány minőségi után egy minőségit véglegesnek.
2015. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minőségit


26F

2015. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár a 10 nőn már túlléptem, én mégis inkább az elsőt választanám. Kifejtem:

Ha csak egy nő lesz az életemben, az valljuk be, nem túl izgi, és tapasztalatot sem tudok szerezni. A negatív élmények is építő jellegűek lehetnek, és mire elérek ahhoz az 1 minőségihez, a nagybetűshöz, addigra kellően felkészült leszek, és nem naív. Pont passzoló ember nincs, és nem is akarom, hogy kiegészítsen, egyedül vagyok egész, nem kell hozzá támasz. Arra van szükségem, hogy mellettem legyen, de csak úgy tudnám a pozitív tulajdonságait értékelni, ha tapasztaltam már az ellenkezőjét is.


29/F

2015. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az időtartam, amíg velem van az se mellékes dolog úgy gondolom.
2015. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!