Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők mikor fogják felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mikor fogják felfogni, hogy olyan kapcsolatba nem érdemes szülni, ahol a pasi nem veszi őket feleségül?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan példa van a nők előtt, amikor a fickó gyereket nemz a nőnek, majd rövid időn belül továbbáll.

A nők mégis szülnek olyan férfiaknak (?) is, akik arra sem képesek, hogy házasságot kössenek, elköteleződjenek, egészséges családi életet éljenek.

Annak pedig mindig nyomós oka van, ha egy férfi nem nősül...


Akkor mégis miért dőlnek be a nők újra meg újra az ilyen léhűtő pasiknak?


2017. aug. 11. 13:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
57%

Hallottál már olyanról, hogy boldog élettársi kapcsolat?

Nem kötelező házasságban szülni!

Pl. az alattunk élő pár is élettársi viszonyban vannak, már 3 gyerekük van és nagyon jól megvannak együtt.


Egy gyerek születéséhez KÉT személy kell, nemcsak egy, te észlény!! "amikor a fickó gyereket nemz a nőnek"

Ahhoz nő is kellett, nem megerőszakolta a pasi a nőt és abból lett egy gyerek.


Nem kötelező a házasság! Van, akik boldogok egy darab papír nélkül is.

Jaj, annyira rühellem az ilyen szűklátókörű egysejtű embereket, mint te, kérdező!

Kinek mi köze hozzá, hogy most valaki köt-e házasságot vagy nem!


Ja, és már megbocsáss, egy gyerek nem a házasságtól függ.

2017. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
51%

Mert az ilyen nők, felelőtlenek és naivak. Önmaguknak is hazudnak és áltatják magukat, hogy majd a gyerek megoldja a problémát.


Vagy ennyire vakok és félreismerik a férfit.


Felelősségteljes, okos nő nem tesz ilyet.


(Akinek nem inge...)

2017. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%

Na ide figyelj, en voltam ferjnel. Elvett, mert nekem fontos volt. Aztan x idö utan közölte, hogy kesz vege, ennyi volt valjunk el.

Ha neki szültem volna most vajon mennyivel lenne masabb a helyzet? Ismerek olyan part ( nem is egyet), akik papir nelkül is csaladot alapitottak, es szuperül müködik.

Hidd el, nem ezen mulik. Aki menni akar, az menni fog.

2017. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
63%
Elválni is el lehet. A házasság egy papír. Én nem tervezek gyereket, védekezem gyógyszerrel és gumival is, ha becsúszna így is akkor azonnal elvetetném. Ha egy férfi el akar hagyni akkor ugyanúgy elválhat. Mellesleg vihetné a gyereket is mer nekem biztos nem kellene.
2017. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

#1 Nem, nem hallottam még boldog élettársi kapcsolatról. Olyanról viszont igen, ahol ideig-óráig tart a boldogság, de az élettársi kapcsolatok az esetek 99%/ában nem egy életre szólnak. Az ilyen embereket legtöbbször pont a (becsúszott) gyerek tartja egymás mellett, de a gyerek sem sokáig.

És tudod olyat is baromi sokszor látok, itt, az oldalon is, amikor a nő kijelenti, hogy nagyon boldog élettársi kapcsolatban él, de azért örülne, ha végre megejtenék az eljegyzést, meg esküvőt..... ennyit a fene nagy boldogságról.

2017. aug. 11. 13:19
 6/41 A kérdező kommentje:
#3 Arról a házasságról, ahol "elvett, mert ezt akartam", előre borítékolni lehet, hogy nem fog örökké tartani!
2017. aug. 11. 13:20
 7/41 anonim ***** válasza:
90%

A papír sem garancia semmire.


Én inkább a gyerekeiket elhagyó anyák/apák újabb kapcsolatokban való gyerekáldását nem értem. Kötve hiszem, hogy egyformán törődnének az új és a régi családaikkal, szellemileg-fizikailag és anygilag is iszonyatosan megterhelő lenne(lehet).

2017. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%

"Nem, nem hallottam még boldog élettársi kapcsolatról."

A te bajod. Attól, hogy még nem hallottál róla, még létezik!!


Hűűű... talán nem a saját sérelmeidet írod ide ki, hogy ennyire pontos statisztikai adatokkal tudsz szolgálni, hogy "Olyanról viszont igen, ahol ideig-óráig tart a boldogság, de az élettársi kapcsolatok az esetek 99%/ában nem egy életre szólnak. Az ilyen embereket legtöbbször pont a (becsúszott) gyerek tartja egymás mellett, de a gyerek sem sokáig."


És miért a negatív tapasztalatból és az itt leírtakból táplálkozol?

Én felhoztam egy jó példát, de azt kétlem, hogy elfogadnád. És még jó pár példát tudok, hogy élettársi kapcsolatban is élhetnek boldogan az emberek, és

házasságban gyerek mellett is bitang sz..rul.


Nem egy nyomorult papír fogja azt meghatározni, hogy most milyen a két fél kapcsolata.

A kapcsolatot pontosan a két fél hozzáállása, tettei, beszélgetései..stb. teszik vagy hosszúvá, vagy röviddé, és nem a házasság.

2017. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%
Hűha! Eddig azt hittem 12 éve boldog élettársi kapcsolatban élek, de a kérdező megmondta a tutit: ilyen nem létezik. :D
2017. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

Akkor lenne ennek ilyen téren értelme kérdező, ha nem lehetne válni. Sajnos tényleg ,nem biztosíték se a gyerek sem a papír semmire.

31/f

2017. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!