Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban érdemes egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban érdemes egy átlagos vékony kedves lánynak felmenni társkeresőre, tényleg olyan sok ott a rendes pasi?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, aki eléggé el van zárva a világtól, nem bulizós, nem mozdul ki, viszont szeretné 28 évesen megtalálni a társát. Amit szeretne az egy visszafogott figyelmes férfi, nem a bunkó, pénzes, autó fotózós bájgúnárokat szereti.

Külsőre nincs igénye úgy tudom, volt neki vékony, sportos, kövér alacsonyabb magasabb barátja is.

Vajon érdemes egy ilyen lánynak felmenni egy ilyen oldalra, sok normális ilyen pasi van? Miket tapasztaltok?


2017. máj. 16. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Hát, a pasik 90%-a normális és normálisan közeledik. Van 10% aki tényleg bunkó és perverz és csak szexet akar, képet küld a farkáról, a nők sokszor csak ezeket veszik észre. De én már regisztráltam női profillal társkeresőre és 10-ből 9 pasi normálisan próbált közeledni. És valóban igaz, hogy olyan napi 50-100 kezdeményezést bezsebeltem, pedig full átlagos nő képeivel regisztráltam.
2017. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, rengeteg a normális férfi fent.


Viszont a legjobb dumával rendelkező, legjóképűbb, legnyomulósabbak lesznek az első befutók, ők általában azok, akik tudják, hogy mit akar egy nő hallani, tudják, hogy hogyan érjenek célt könnyen a nőknél, így aztán ritkán vannak komolyabb szándékaik, inkább élvezik az életet


Mire sorra jönnének a rendes férfiak, addigra 2-3 ilyen casanova elég csalódást okozott, hogy le is regeljen a hölgy

2017. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lány barátod annak ellenére hogy aztirod otthon ül,mégis volt fickoja?deha egy férfi ül otthon 40 évesen se lessz nője
2017. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, sok a rendes pasi. De azok nektek túl kiszámíthatóak, túl unalmasak, mellettük nem pörög az élet... ebből adódóan emberszámba se veszitek őket.
2017. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha normálisan tudja használni. Sajnos a nők jelentős része képtelen erre, és csak bajt csinálnak saját maguknak a rossz döntéseikkel. Egy intelligens nő szerintem egy hét alatt találhat normális párt ott.
2017. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!