Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, elfogadnátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, elfogadnátok ezt a menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 27. 23:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen,gyönyörű.:)
2017. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
nem tetszik
2017. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon nem tetszik.
2017. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Túl sok.
2017. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Simán elfogadnám, de csak hogy azonnal eladhassam jó pénzért. xD

Felvenni viszont akkor sem lettem volna hajlandó az esküvőmre, ha utánamdobják az árát is, mert számomra eszméletlenül, undorítóan giccses.

2017. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem. A letisztult ruhákat szeretem, mint ez:

[link]


Az általad linkelt ízléstelen. Attól még, hogy drága, nem fog tetszeni. Magyarországon a cigányok hordanak ilyen csiricsárét, náluk az a lényeg, hogy minél több kő legyen rajta, mert ezzel mutatják a gazdagságukat.

Aki értelmiségi, intelligens ember, az nem fogja így mutogatni az anyagi helyzetét, akkir sem, ha megteheti.

2017. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

8.: én meg az ilyen embereket nem kedvelem, mint te :) akinek mindenki pronyó, akinek nem az a véleménye, mint neked.

Egyébként te készítetted, vagy miért védelmezed annyira ezt a ruhát? Ha tetszik, tessen, nekem aztán olyan édesmindegy. Szerintem sokkal ízlésesebb egy letisztult ruha.

Neked attól lesz valami szép, hogy mindennel tele van pakolva? Mert akkor te vagy a proli :)

2017. okt. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Felőlem a segged lyukába is tehetsz gyémántot, engem aztán nem érdekel te kis troll :D
2017. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező, sajnállak, hogy annyira magányos és keserű vagy, hogy péntek este esküvői ruhákat nézegetsz férfi létedre és így próbálsz nőkkel bármilyen kommunikációt létesíteni, mert máshogy nem megy :D

Rajtad a gyémántos harisnyakötő sem segítene.

2017. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Csak a kristályokat,a többi része nem kell.
2017. okt. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!