Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem volt esküvőm! Van valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt esküvőm! Van valaki akinek nem volt esküvője csak összeiratkoztak? Hogy éltétek meg, zavar titeket, hogy nektek nem volt esküvőtök, menyasszonyi ruhátok?

Figyelt kérdés
Hamarabb jött a baba mint gondoltuk,ezért elmaradt az esküvőnk csak sima összeiratkozás volt csak én meg a párom,akkor azt hittem túl fogom tenni magam rajta,hisz van egy gyönyörű kisfiam,de nem megy az éven sok esküvőn voltunk és szinte sírhatnékom van mikor meglátom a menyasszonyt és a vőlegényt,valamikor már amikor jönnek hívogatni akkor megmondanám hogy nem megyek,de nem mondhatom mert rokon barátok.Mit tegyek? A páromnak nem szeretném elmondani!
2016. nov. 17. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Volt esküvőm: polgári, templomi, lagzi, minden.

Ha visszamehetnék az időben, nem lenne. Abból az pénzből, amit erre költöttünk, ezer értelmesebb dolgot is csinálhattunk volna. (Pedig nem volt flancos luxusesküvő, de így is milliós nagyságrendbe került.)

2016. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
10 hetes voltam az esküvőn. Nem megyek bele olyan döntésekbe, amitől rosszul érzem magam. 10 fős kis vacsora volt, de nekem ennyi kellett. Miért élsz úgy, hogy hiányérzeted van? Nem kell agyonköltekezni, de lehet tenni az ellen, hogy meglegyen, amire vágysz!
2016. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatban első az őszinteség. Úgy élsz le valakivel egy életet, hogy egy olyan bánatod és vágyad nem osztod meg vele, ami ilyen szinten befolyásol, hogy barátok esküvőjére sincs kedved elmenni és sírhatnékod van miatta. Ez így nincs rendjén! Beszélgessetek! Muszáj!
2016. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tartsatok esküvőt, mi tart vissza?
2016. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen csak akkor mindenki azt mondta majd ha megszületik a baba visszanyered az alakod és akkor majd megcsináljátok ezt anyós mondta,kb én is 10 hetes voltam,igaz nem volt annyi pénzünk sem,se nekem se a páromnak,apukám hitelt akart felvenni hogy ne maradjak el a többitől de nem engedtem neki,ja és van egy nővérem akinek most lesz jövőre a lagzija,már azóta a pénzügyeink helyre jöttek
2016. nov. 17. 10:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a szűk családi kör volt jelen a szertartáson, ami esetünkben kb. 20 fő, ebben ugye benne vannak a tanúk és a párjaik is.

Nem volt sem nagy lagzi, sem nagy fehér ruha, sem rongyrázás, se toronyóra lánccal. Egyikünk sem akart ilyen felhajtást, mindketten egyetértettünk abban, hogy ez csak pénzkidobás.

Én egyáltalán nem bántam meg ezt a döntést. Tetszenek a szép nagy ruhák, nőből vagyok én is :)

De iszonyatosan sajnálnám, ha arra az egy napra elmegy egy évi megtakarításunk. :(

Így is pont olyan házasok vagyunk, mint egy nagy felhajtás után. Semmivel sem lenne jobb a házasságunk, ha kiköltekezünk.

Mi is voltunk azóta esküvőn, nekem a nagy rongyrázásról még mindig csak az jut eszembe, hogy felesleges pénzkidobás. Főleg akkor, mikor két évig spórolnak a lagzira, aztán még két évig a szülőknél laknak (vagy tovább, ha gyerek is érkezik), és az esküvő ára meg tökéletes indulótőke lett volna egy saját lakáshoz.


Ha téged ez ennyire megvisel, és ilyen tüske maradt benned, akkor orvosoljátok! Az 5. vagy 10. évfordulón lehet tartani templomi esküvőt (ha még nem volt, vagy megújítani a fogadalmatokat), és lehet felvenni fehér ruhát, jöhet minden: luxusautós bevonulás, galambröptetés a kastélyparkban, éttermi menü 200 főre, meg amit csak akartok. :) Végül is ez is csak egy nagy buli, ha te fehér ruhában akarsz bulizni a házassági évfordulódon, akkor abban leszel. Senkinek semmi köze hozzá. :)

2016. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Számold ki, mennyibe kerülne, és dönts el, hogy erre akarod költeni, vagy valami másra (lakásra, utazásra, gyerekre, stb.)
2016. nov. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én esküvőmön aláírtuk a papírokat és a barátainkkal beültünk a törzshelyünkre enni-inni egy jót és beszélgetni. Nem volt fehér ruha, nem volt lagzi, nem volt semmi felhajtás. Ha még egyszer nekifutnék, pontosan ugyanígy csinálnám, konkrétan rosszul vagyok a klasszikus esküvő/lagzi, habosbabosruha/fotózás/videózás/felhajtás gondolatától is. Voltam sok hagyományos ill. csilivili "rendes" esküvőn/lagzin, vendégként nagyon szépek voltak és jó hangulatban teltek, de nekem teljesen más a személyiségem, megbolondultam volna, ha nekem is végig kellett volna csinálnom. Kinek mi, én nem bántam meg, mi jól éreztük magunk és amúgy is inkább elutaztunk ebből a pénzből pár hétre a tengerentúlra :)
2016. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem ezen mulik. Mi nem vagyunk hazasok, de lassan 6 eve egyutt vagyunk, van 2 szep gyerkocunk, hazunk, autonk es nagyon jol megvagyunk. Persze, egy nonek fontos az eskuvo, hiszen ugymond hivatalosan is a szeretett ferfihez tartozik, az eskuvo napjan o van a kozeppontban, gyonyoru ruhat visel, mindenki ot nezi stb stb...En megvagyok enelkul is. Arrol nem is beszelve, h a legtobb ismerosom, akiknek flancos eskuvoje volt, mar szinte minde elvaltak, vagy valofelben vannak...Nem ez szamit.
2016. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat most jobban vagyok egy kicsit,kárpátalján élek egy faluban itt ha gyerek után lenne az esküvő mindenki megszólna
2016. nov. 17. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!