Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kamionosok, hogy birjatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamionosok, hogy birjatok a feleségetek nélkül?

Figyelt kérdés
Fordítva is érdekelne, hogy a feleségek, hogy szokják meg ezt az életformát?

2017. dec. 3. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Na szerinted?

Nem tudom, hogy ki mit csinál a kamionban külföldön, de az tuti, hogy hűséges kamionos feleséget én még nm láttam.

2017. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Erre én is kíváncsi vagyok 😊
2017. dec. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azokat az út mellett sétáló hogy is hívjákokat...


de nem mind, van aki hűséges

2017. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Egy időben udvaroltam egy kamionos lányának. Aztán kiderült, hogy a mamájánál is jó vagyok (37 éves, igen jó karban lévő nő volt)
2017. dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

A kamionosoknak eszükbe sem jut a szex a sok stressz miatt hétköznap, hétvégén meg a pia miatt.

A kamionos feleségek pedig simán megoldják, akiknek hiányzik....

A házasságot ezekben az esetekben általában nem a sok, tartalmas szex tartja össze, hanem az anyagi dolgok, szép családi ház, kettő autó, stb., jaaa és a gyerek,-ek...

2017. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pozitív kommentet senki nem ir... miért van ez ? Ezzel a munkával kapcsolatban csak negatív vélemények vannak.
2017. dec. 4. 10:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem nagyon van szerintem, volt egy sofőr kolléga ő is 5-10év után abba hagyta azt mondta inkább keres itthon kevesebbet csak a családdal lehessen...
2017. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én húsz év után hagytam abba, hátha lesz családom, így vagy úgy.

Csak akkor ülök vissza, ha a leendő párom támogat benne...

2017. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nehéz, mindkét oldal szerintem.. én nagyon rosszul viselem.. 2,5 éve csinálja, de nem hiszem hogy valaha is abba fogja hagyni.
2017. dec. 5. 11:53
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kamionos "gyerek" vagyok (már 29 éves anyuka, de apám több, mint 20 éve nyomja). Én a szüleimmel kapcsolatban elhiszem azt, hogy nem csalták meg egymást. Egyszerűen egyik se az a fajta, apám meg lusta is ahhoz szerintem, hogy nekiálljon itt nyomokat eltüntetni, hazudni stb., meg szar is benne, bármit titokban kéne tartani, ő elszólja magát. Anyám olyan 200 dolgot csinál egyszerre, 2 állása van, szóval lefoglalja magát mással.

Az ő házasságuk máshogy ment tönkre. Együtt vannak, és ők maguk észre se veszik, hogy mekkora gázok vannak, de felnőttként, szintén házasként én már látom... ha apám itthon van, 2 percenként vesznek össze, egyszerűen nem tudnak egymással mit kezdeni, nem bírják egymást elviselni. Apám megszokta, hogy egyedül van és elmolyol magában, anyám nehezményezi, hogy ha itthon van se foglalkozik vele. És tényleg nem, de apámnak fel se tűnik, hogy senkihez se szól, csak a lapopot nyomkodja itthon is. Nem beszélgetnek, ott vannak együtt a nappaliban, de az egyik tévézik, a másik gépezik. Ha valamelyik mégis megszólal, abból fél perc múlva veszekedés lesz. Szóval már csak így vannak egymás mellett, anyám be is vallja, hogy sokszor csak nyűg neki, ha apám otthon van. Közös nyaralásról hazajöttek hamarabb mert unatkoztak együtt.

Ők sajnos már túlzottan hozzászoktak ehhez.

Ezt látva én a távkapcsolat semmilyen formájára nem vagyok hajlandó senkivel, mac nagyon átmenetileg, pár hónap esetleg, ha muszáj.

2017. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!