Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt az a pont, amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, amikor azt éreztétek, hogy bárhogy is alakul az életetek, párotokkal akarjátok leélni az egészet, ő lesz a férjetek/feleségetek?

Figyelt kérdés
Volt egyáltalán ilyen pont, vagy csak sok-sok együtt töltött év során, fokozatosan alakult ki bennetek?
2017. máj. 17. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először éreztem azt,hogy tényleg elveszíthetem őt..
2017. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz. Nálam is így volt.
2017. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először talàlkoztunk, az első randi soràn éreztem valamit amit màsokkal kapcsolatban soha. Ez volt az első jel. Aztàn kb 3 hete jàrtunk, ès halàl szerelmes voltam màr akkor is . Akkor történt velem először olyasmi ami màs kapcsolatomban soha, és azt èreztem hogy ha valaha férjem lesz, az csakis ő lehet.Egyszerűen minden klappolt!!! Egy hétre rà megkérte a kezem. Lassan 6 éve vagyunk hàzasok:)
2017. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az első egy-két hét után. Úgy ölelt meg, hogy azt éreztem most jó helyen vagyok.
2017. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottunk. 4 hónapig egyáltalán nem találkoztunk és nem is beszélünk, semmit nem tudtunk a másikról. Aztán egyszer az utcán véletlenül összefutottunk, kedvesen köszöntünk egymásnak, adtunk 2 puszit, de mindketten zavarban voltunk és "Hogy vagy? - Kösz, jól." után mentünk tovább. Másnap ráírtam, hogy jó volt látni, visszaírt, hogy ő is örült. Pár hétig így beszélgettünk, majd találkoztunk.


Kiderült, hogy ő is próbált elfelejteni (én is őt), de az idő nem oldott meg semmit, sőt a másik hiánya, az érzelmek csak erősödtek (nálam is). Számomra hihetetlen volt, hogy 2 ember, akinek már semmi köze nem volt a másikhoz, nem találkoztak, nem beszéltek, ugyan azt érezték egymás iránt hónapokon keresztül.


A találkozás végén átöleltem, ő meg magához szorított, én ekkor éreztem.


Sajnos még nem tudok happy end-del szolgálni, mert ez csak 3 hónapja volt, de azóta újra együtt vagyunk és jobban szeretjük egymást, mint azelőtt, a "szünet" úgy tűnik megerősítette a kapcsolatunkat.


34/F

2017. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :)

Bennem most kezd el ez teljesen megszilárdulni. Egészségügyileg elég nehéz időszakon megyek keresztül (egy elég hétköznapi betegség miatt, csak hazavágta az immunrendszeremet, ami miatt minden vírus megtalál, és kikészít), párom pedig olyan türelemmel, és odaadással áll hozzá az egészhez, hogy kezdenek eloszlani bennem a félelmek. Eléggé házasságellenes voltam, mert rengeteg házasságot láttam tönkremenni, többek közt a szüleimét is. De mióta együtt vagyunk, másfél éve, kezdek optimistábban hozzáállni mindenhez, és elhinni, hogy nekem is lehet szerencsém ilyen téren :)

2017. máj. 18. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A hàzassàg 2 emberen múlik, illetve a hozzààllàsukon. Ha soha nem hàzasodsz de van egy kapcsolatod, az is ugyanúgy tönkremegy ha nem törődtök vele . Hidd el, nem azért van sok vàlàs mert a hàzassàg mint olyan, rossz dolog. Nagyon is jó, és szép dolog ha érzelmileg és hivatalosan is összetartoztok de csak akkor, ha mindketten tesztek érte és akarjàtok hogy működjön.


Sokan azt hiszik ha összehàzasodnak, màr nem kell a kapcsolattal foglalkozni, készpénznek veszik egymàst, vagy hogy majd ez megold valami problémàt a kapcsolatban, netàn azt gondoljàk, hogy a hàzassàggal, gyerekkel be vannak biztosítva. Ez nem így működik. Na ezekért van sok vàlàs, és boldogtalan hàzassàg.


Önismeret és hozzànk való pàrvàlasztàs kérdése az egész.. Ès nem mindegy a hozzààllàs sem.


Rengeteg össze nem illő ember hàzasodik össze sajnos.

2017. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első csók után 2 héttel (már évek óta jó barátok voltunk, és nagyon vonzódtam már hozzá, de az első 2 hétben még eléggé új volt, és kicsit összezavart :D )
2017. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!