Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meggondolhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meggondolhatja még magát gyerekvállalás terén?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk házasok a férjemmel. Én már nagyon szeretnék babát, az anyagiak is megvannak hozzá, de ő mindig azt feleli, hogy majd pár év múlva. Hozzá teszem, hogy én 30 éves vagyok, ő pedig 43. Félek, hogy ki fogok csúszni az időből. Már ott tartunk, hogy azt se szereti, ha csak felhozom ezt a témát, pedig eddig sose erőltettem,mindig diszkréten és arra ügyelve, hogy ne sűrűn hozzam fel ezt a témát, mégis, mint ha írtózna a gyerekvállalástól. Egy haverja mondta, hogy neki azt mondta, hogy nem akar gyereket, csak az időt húzza. Szerintetek mit tegyek? Szeretni, szeretem, bár vannak hiányosságok a házasságunkban pl (szex terén is) de szeretem és ő is ragaszkodik hozzám. Tudom, nem ez a megoldás, hogy ide írok, de már nagyon el vagyok keseredve ez miatt.

2017. dec. 7. 14:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor tiszta vizet kellene döntened a pohárba. Gondolod, hogy a gyereknek jó lenne, ha olyasvalakivel vágnál bele ebbe, aki csak a békesség kedvéért bólintana rá, de valójában nem annyira szeretné? Vagy az nem fontos, csak hogy "Én már nagyon szeretnék babát"?
2017. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu, hogy nem akar gyereket. Aki 43 evesen ott tart, hogy majd par ev mulva, az nem akar szulo lenni. De ez hazassag elott nem jott fel konkretumokkal?
2017. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
A kapcsolatotok elején nem beszéltétek meg, hogy mi a terveitek. Nagy szemétség lenne, ha azt hazudná, majd pár év múlva, aztán addig halogatná, míg nem jön a klimax, és nem lehet. Én rákérdeznék, ha nem akarna, elvállnék. Habár az is lehet, hogy nem lehet gyereke, és nem meri elmondani, nehogy elhagyd. Én választáselé
2017. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
*választás elé állítanám, mert már nem ledztek fiatalabbak.
2017. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mielőtt összeházasodtunk, még azt mondta, hogy majd akar gyereket. Azzal jön, hogy fél attól, hogy beteg gyereke fog születni. De elmondása szerint soha nem volt kivizsgáláson, ahol ezt megállapították volna.
2017. dec. 7. 14:58
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon szemét dolog a férjedtől, hogy hiteget. Nálam az éveken át tartó hazudozás bizony válóok lenne. Ahogy írod, meg sem lehet beszèlni a gyerek dolgot a férjeddel, mert csak hárít. Szerinted érdemes erre az emberre időt vesztegetni?
2017. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Már magzati korban kiszűrhető a Down-szindróma is és társai, speciális szűrésekkel. Ez duma, hogy nem akar beteg babát. Szimplán csak nem vágyik gyermekre.
2017. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
7%
Olyannal én sem vállalnék gyereket, aki az igekötők helyes használatát sem képes megtanulni.
2017. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

1. már így sem lenne fiatal apa, 43 éves


2. mire vársz? ha ő nem akar, te meg akarsz, és már 30 vagy, mire vársz? szakítás, új pasit keresni, szaporodni


3. ha ő nem akar, felesleges ezt erőltetni, mert valszeg szar apa lenne, és minden gond rád maradna.

2017. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"bár vannak hiányosságok a házasságunkban pl (szex terén is)"


esetleg kevesebbszer akar lefeküdni veled a férjed?

nekem mondta egy csávó, aki szintén nem akar gyereket, hogy kevesebbszer szexel a nőjével, nehogy becsússzon egy kölök.

nálatok is ez van?

2017. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!