Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet hogy nem az enyém a gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem az enyém a gyerek?

Figyelt kérdés

2 hete született meg a kisfiam. Párommal 4 éve vagyunk együtt. Ahogy megláttam a gyereket kicsit furcsa volt, hogy a bőre elég sötét tónusú és a szája is olyan barnás feketés színű a gyereknek. Én és a párom kifejezetten világos bőrűek vagyunk. Párom szőke kék szemű lány világos bőre van, én szintén szinte falfehér vagyok és vörös hajam van. A gyereken viszont eddig nem sok hasonloságot vélek felfedezni. A haja fekete és a szeme is sötét feketés, a bőre pedig kreolos sötét színű. Ezt a dolgot még eddig nem említettem a páromnak, mert éppen elég dolga van a gyerekkel, nem akarom feleslegesen idegesíteni, de azt kicsit furcsállom, hogy neki ez nem tűnt fel, vagy csak úgy tesz mintha nem látná ő is ezt?


Ti mit tanácsolnátok, hogyan kellene ezt megbeszélnem vele, mert egyre inkább az a gyanúm, hogy a gyerek nem az enyém. Édesanyám is ezen az véleményen van, és ő szerinte is nagyok az eltérések a külső jegyeket illetően.



2016. aug. 4. 18:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy neked adták meg ezt a gólt, de Abdulról pattant be...
2016. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
80%
Csináltass tesztet a párod tudta nélkül.
2016. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
89%
Csináltassatok apasági vizsgálatot. Persze nem mondom, hogy nem lehet, hogy másé a gyerek, de sokszor van úgy, hogy a gyerek génjeiben valamelyik korábbi felmenő génjei jönnek ki. Mindenesetre tényleg az apasági vizsgálatot tudom ajánlani.
2016. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy ez uj lesz, de a gyermeked nem csak toled es tole kapja a kulso jegyeit, hanem visszamenoleg barmelyik felmenojetol orokolhet barmit (ezert lehet ket fehernek neger gyermeke is), azt pedig kizartnak tartom hogy az elmult x ezer evig visszamenoen nem volt egyetlen egy kreolosabb tonusu felmeno egyikotoknel sem.
2016. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
16%

#4


Azért ez elég "mese", jobb lenne azt a tesztet elvégeztetni.

2016. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
59%
Vacak egy helyzet :/
2016. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem konzultálj egy orvos ismerősöddel először (ha van esetleg), vagy valaki teljesen független orvossal, aki nem ismeri a párodat.
2016. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
15%
Kell néhány hónap ahhoz, hogy a babának beálljon a végleges szemszíne, viszont ha már most sötét, valószínűleg barna lesz. Ha a te és a feleséged szeme is kék (a tiédet nem írtad), akkor a gyereketek szeme is 99,999%-kal, de inkább 100%-kal kék kell hogy legyen. Szóval ha a gyerek szeme barna, viszont a tiéd kék (fontos, hogy nem zöld), akkor nem te vagy az apa.
2016. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
68%

Tesztet neki!

Kb 50 rongy, de szinte 100%-os biztonsággal fognak eredmény mondani. Most csináltasd meg, amíg kicsi és nem okozna törést, ha otthagyod őket.

2016. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
78%

A szem és hajszíne nem mérvadó, mert minden gyereknek változik, viszont a bőrszíne árulkodó lehet.

Viszont semmi sem biztos!

Ha a családban volt sötétebb bőrű, akkor könnyen örökölhette ezt a tulajdonságot.

Ha kétségbe vagy esve, csináltass apasági tesztet!

2016. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!