Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem meghízott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem meghízott és szinte spirituálisan fogja fel az anyaságot, és kezdi már az elviselhetetlen kategóriát súrolni nálam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 hónapos a baba, de amióta csak megszületett, a feleségem meghibbant. Egész nyáron lebernyegekben járt, virágkoszorúval a fején, és mindenhol szoptatta a gyereket, a nyílt utcán és a buszon is. Folyton baba-mama fotózásra járt, intimbe hajló képek készültek róluk, és felteszi őket a netre. Valami olyan nyakláncot is hord, ami termékenységi szimbólumot ábrázol.

Iszonyatosan meghízott, de nem akar lefogyni, mert ő így csodásan érzi magát, még úgy is, hogy repedezett és narancsbőrös. Szerinte ez arról szól, hogy ő ANYA lett, és ez a legfontosabb.

Ezek mellett mindenféle ezo dolgokra is jár, és szent meggyőződése, hogy szinte olvasnak egymás gondolataiban a babával.

Velem egyáltalán nem foglalkozik, havi 1x jó, ha van szex, és más beszédtéma nincs, csakis a baba.

Mit tegyek? Hogyan lehetne kizökkenteni kicsit?


2017. dec. 12. 15:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%

hát, bakker, apa lettél.


a soraidból egyetlen szó sem árulkodik arról, hogy téged boldoggá tenne, hogy van egy kisbabátok, hogy boldoggá tenne, hogy apa vagy...


1. a szülőség minden párkapcsolatban ún. normatív krízist okoz.

ez egy természetes, a jelenlegi megváltozott családformátokból fakadó krízis, párból szülők lettetek, már nemcsak ffi-nő, hanem apa-anya.

baj akkor van, ha te a saját szülőszerepedet nem tudod ugyanolyan intenzitással megélni, mint a párod.


2. ne a farkaddal gondolkozz, és ne a szexen járjon ilyenkor is az agyad, mert rohadtul egocentrikus vagy.

a párod neveli a kisbabát, vezeti a háztartást, teljesen természetes, hogy mások a prioritások.

segítesz neki a házimunkában, főzöl, mosol, mosogatsz, takarítasz, hogy neki kicsit könnyebb legyen??


3. semmi baj nincs azzal, hogy szabadon szoptat, tök jó, hogy meg tudja élni az anyaságát, mindenkinek ilyen felszabadultan kéne.

az is okés, hogy most jól érzi magát a bőrébe, és nem görcsöl a fogyókúrán, még javában szoptat, tehát drasztikus fogyásra nincs is szüksége.

jól érzi magát a bőrében, ez szuper.

és mint minden büszke mama, fotóztat, posztol, tökre oké.


itt a baj nem a pároddal van, hanem inkább veled.

2017. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

Először is, jó ilyet is olvasni, hogy egy férj megpróbálja helyrehozni a házasságát.

Sajnos sok nő elfelejti, hogy FELESÉG és anya, sőt (ez most sokaknak nem fog tetszeni), de elsősorban feleség. A gyereknek is az a jó, hogy ha a szülők egymás kapcsolatát ápolják, egymást szeretik és nem a gyerekre zúdul minden, általában majomszeretet formájában.

Mindenképpen le kell ülni beszélgetni a feleségeddel és bevonnék erre mást is (tesó, anyuka, egyéb női rokon vagy barát, akivel jó a kapcsolat), mert hátha így kicsit észhez tér.

2017. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
Már ne is haragudj, de aki szerint normális az, hogy ott szoptat mindenki ahol rájön, az elég beteg. Mondom ezt nőként. Marhára nem vagyok kíváncsi másnak a tejeszacskóként lógó csöcsére a buszmegállóban vagy a parkban. A sz.@rás is természetes, mégsem a nyílt utcán intézed gondolom. Lehet lefejni tejet és elvinni cumisüvegben, nem feltétlen muszáj közterületen megoldani mindent. Elvégre nem ösztönlények vagyunk, tudunk gondolkodni.
2017. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
13-nàl a pont.Hàla Istennek,hogy valaki még normàlisan gondolkodik.Nekem is van olyan ismerősöm,aki étteremben is simàn előveszi a mellét,és belenyomja a gyerek szàjàba,csak hogy hallgasson màr el.Mindezt a legnagyobb természetességgel.Nőként inkàbb oda sem néztem.Én sem vagyok erre kívàncsi.Jóhogy nem màr ott veszi le róla az asztalon a sz@ros pelenkàt...lehet lepontozni,rohadtul nem érdekel.
2017. dec. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

Szegény te. Sajnálom. Ennek nem volt semmi jele, hogy ennyire meg fog hülyülni? Persze, mivel nem voltatok még hasonló helyzetben, nem tudhattad, hogy elborult vérmami lesz belőle.

Szerintem ha próbáltál már vele beszélni és nem hallgatott meg, akkor be kéne vonni valakit akihez a feleséged közel áll. Anyukát, barátnőt, vagy valakit aki fontos számára, és őt beavatni, megkérni, hogy segítsen. Vagy keressetek fel együtt egy orvost.

Minden esetre a gyerek közös, tehát neked is törődni kellene vele. Nekem úgy tűnik nem igazán vagy boldog a ténytől, hogy apa lettél. Terveztétek? Becsúszott baba? Te is akartad?

A szoptatásos sztori meg tényleg elég beteg. Ha nem akarja lefejni, akkor legalább vigyen magával egy takarót, és takarja be magát, meg a babát, de előbb látogasson el egy mosdóba és ott vegye elő a mellét.Erre tényleg senki nem kíváncsi. Alap, hogy nem mutogatja intim testrészeit az ember az utcán. Még akkor sem, ha a gyerekét eteti.

B...meg, ha ezt egy velem szemben utazó roma hölgy tudja diszkréten intézni (pokróccal letakarja magát meg a babát), akkor bárki megtehetné. Intelligencia és kultúra kérdése. Az elvakult dolgok semmilyen formában nem jók. Próbálj meg nem a farkaddal gondolkodni, és ki kellene ebből zökkenteni. Még akár az is segíthet, ha visszaküldenéd dolgozni.

2017. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
28%
Szegény kérdező, sajnállak. Én 37. hetes kismama vagyok és előbb sminkeltem ki magam, besütöttem a hajam, rengeteget segítek itthon a páromnak mégsem leszek feleség. Jah és csak 5 kg súlygyarapodásom van, magyarán semmi. Tudod kedves kérdező, én mindig pont ezt mondom a páromnak, hogy az ilyen nők feleségek. Igen, ősanya, szerintem teljesen bele lett bolondulva az anyaságba. Én is szeretem a gyerekemet, aki 2-3 hét múlva fog megszületni, de nagyon fáj, hogy nem házasságba érkezik ( én voltam a barom, tudom) , ennek ellenére sosem akartam magam elhagyni. El kellene menni dolgozni a kedves feleségnek.
2017. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%
16. Miért utólag sajnàlod magad és irigykedsz azokra, akik hàzassàgba szültek? Magadnak intézted így+ te vàlasztottad a pasikàdat. Olyat aki nem akar felvàllalni törvényesen. Akkor viseld el.
2017. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó válaszadó, soha nem irigykedtem azokra, akik házasságban élnek. Kikérem magamnak a hangnemet. Én kb azt írtam le, amit előttem már mások is. A kérdező felesége bekattant, el kellene menni dolgoznia.
2017. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
62%
Mondogatod a pasidnak, hogy bezzeg ilyen meg olyan nők feleségek lesznek, és azt írod, hogy nem irigykedsz? Ha nem így lenne, nem tennél megjegyzéseket.:)
2017. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
22%

Normálisak vagytok?! 8 hónapos, anyatejes babát adjon bölcsibe, és húzzon dolgozni?

Miért is?

Mert apucinak nem tetszik, hogy nem 50 kiló szülés után, és lecsúszott a második helyre? Sőt, szoptatni is merészel, ahelyett, hogy apu lóghatna a duzzadt emlőkön.

Ráadásul úgy, hogy 0-24-ben a babával van, és történt vele semmi érdekes, amiről vicces anekdotát mesélhetne az unatkozó urának.

Kicsit egyoldalú ez a történet. De azért látszik a lényeg a sorok között.

2017. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!