Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lebuktam, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktam, hogy a férjem mellett egy más férfival beszélgettem félreérthetetlen hangnemben. Öngyilkosságon gondolkodom, megtegyem?

Figyelt kérdés
Megbocsájtotta, adott egy utolso eselyt, nagyon szeretemm. Nem tudom miért tehettem meg ezt vele. Annyira sajnálom. Legyszívesebben véget vetnék az életemnek... Megérdemelném?
2017. dec. 23. 10:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Agyhalott barmok. Nem kamu kerdes. Atnez rajtam, semmibe vesz, nem szol hozzam. Mar nem tudom mit tegyek..
2017. dec. 23. 15:29
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Na, a legyeg kimaradt. Hu de nehez volt leirni.

Nem bocsajtott meg, ezek szerint. A megbocsajtas nem azt jelenti, hogy kimondod: megbocsajtottam

Valj el/ szakits, hadd talaljon maganak rendes not.

2017. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

"Atnez rajtam, semmibe vesz, nem szol hozzam. Mar nem tudom mit tegyek.." Megérdemled és ezek után még ígyis képes volt neked 1 esélyt adni..

Nőként mondom, dobnálak ki a francba.

2017. dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha átnéz rajtad, és semmibe vesz, akkor marhára nem bocsájtott meg. Ezek szerint ő se tudja mit akar, össze vissza beszél.
2017. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyébként meg valami nem oké nálatok, vagy te vagy a kapcsolatotok, vagy nem illetek egymáshoz. Inkább ezzel kellene foglalkoznod. Valamiért másra vágysz. Miért? Őszintén gondold végig.
2017. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Most sikerult megbeszelnunk a dolgokat, amit kellett elmondtunk egymasnak. Most szepen javitani fogjuk a kapcsolatunkat.
2017. dec. 23. 17:40
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

"Most szepen javitani fogjuk a kapcsolatunkat"


Ez így is lesz... Egészen addig, amíg megint nem jön valami új ember az életedbe, aki izgalmas, titokzatos, akitől bizseregni kezdesz mindenfelé, és megint megy majd a félreérthetetlen hangnem.

2017. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
8# Ezt Yoda mondta 😀
2017. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Megaláztad, mégis mit vártál???

Most miért nem visítanak, a rögtönítélő feminácik???

2017. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!