Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » En elvaltam 17 ev utan, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En elvaltam 17 ev utan, ti hogy erzitek magatokat a többévtizedes hazassagban?

Figyelt kérdés

Azok valasza erdekel , akik ötvenév felettiek es több evtizede elkötelezödtek egy szemellyel, hogyan eltek ma, ellaposodott a kapcsolaat?

Vagy elö tudjatok hivni a szenvedekyt?

Peldaul ha a nö nem ad magara, es tök natúran adja elömagát, nem festi magat, habar penze van , es a pasi fess sportos úgynezki mintha az anyja lennehabár egykorúak. De a pasi ragaszkodikmégis es nemlép felre csak a szeme jar.

Milyen erzes a vagyoni közösseg , a jól felepitett közös elet , a kenyelem, de amikor valami megis hianyzik , hogyan lehet feldolgozni azt az erzest ?

En nem birtam megmaradni a hazassagban mert azt ereztem h olyan rossz közerzetem van, h az mar a mentális es testi egeszsegem kárára megy es nem tudtam mar lefekudni a ferjemmel ( igaz , nem megunás miatt , hanem mert ellenem tett stb kiábránditóan viselkedett)

De akinek csak ellaposodik a kapcsolata az hogyan marad megis a hazassagban peldaul egy nö mellett aki nem igenyes magara mert fogadjak el úgy ahogy van , ö gondolja h ösz hajjal es kinyult cuccokkal is kivanatos.

Milyen egy ferfinek erezni h önkielegitenie kell fiatal nökröl almodozva, vagy veluk csettelve?

Mondhatni h az egy boldog hazassag ?

Igy kepzeltetek ?

Engem megbetegit egy ellaposodott kiürült kapcsolat , de lehet hogy rosszul latom es ezek a parok boldogak mert az anyagi biztonsag es közös vagyon mindent felulir ?

De este össze is kell fekudni es hogy van ez? Igy is ki lehet elegulni maradektalan?

Most vannak boldog kapcsolatok de engem azok valasza erdekel akiknek ilyen helyzetuk van , amit leirtam .

Persze a boldog hazasok is irhatnak



2017. dec. 30. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell házasságig menni szerintem. Manapság egyre több párkapcsolat is kb. így működik. Betokosodva ücsörögnek bennük a fiatalok várva, hogy valami csoda történjen.
2017. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Hat tudod, az is lehet, hogy a no csinos, a pasi meg elhizott trotty lett.
2017. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Igen az h ki mennyire örzi meg a fiatalságát,meg mennyire marad érdeklődő új dolgok programok iránt nagyon fontos, meg a külön töltött idők, hobbi barátok, új dolgok tanulása. Van h a pénzhiány miatt laposodik be az egész.

Szerintem a másik állandó jelenléte megszokáshoz, megunáshoz vezet, kihalhat a vágy, mert mindig ott vn,, és kiismerted. Azért lenne jó h mindig megújjuljon az ember, de sokan benne vannak a taposómalomban, és örülnek, ha este van egy kis nyugi, vagy kikapcsolódás.

Persze együttlakásnak vannak előnyei, társaság, meg egymásnak tudnak segíteni, de kapcsoaltra nincs jó hatással az együtt élés. Nem véletlenül tart sok vki szeretőket, ami lelkileg szomorú, amúgy meg öröm, mig ki nem derül.

2017. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te most arra vársz megerősítést, hogy minden hosszú házasság xar és te vagy okos, amiért kiléptél belőle?

Vagy mi értelme a kérdésnek?


A legtöbb jó házasságot nem az tartja össze, hogy a feleségnek feszes a cicije, a férjnek 30 centis betonkemény farka van, és 0-24-ben dugnak, mint az üreginyúl. Így nem is fog tönkremenni, amikor elkezdenek egymás mellett öregedni.

Nagyon jól látszik, ha hosszú idő után is férfiként és nőként tekintenek egymásra. Nem véletlen, amikor pl. egy nő elhagyja magát a házasságban.


Nem csak a szex tartja őket össze. Mély szeretet, tisztelet, ragaszkodás, egyfajta baráti cinkosság. Szövetségesek, szülőtársak, "munkatársak". Ha ezek működnek, akkor működik a szex is.


Közös vagyon? Nem. Az, ahogy az elmúlt 20 évben megküzdöttek érte, a semmiből közösen felépítve egy egzisztenciát: ez tart össze.


Kényelem? Ugyan már. Te se érezted kényelmesen magad. Ezt akkor érzed, ha nem lakelyed van, hanem OTTHONod, ahová szeretsz hazamenni, a családodhoz. Egy családi ebéd nem a menüből lesz kellemes vagy a terítéktől.


Az a probléma, hogy a legtöbb ember belül üres, csak a felszín maradt. Ők képtelenek kialakítani hosszú távon működő emberi kapcsolatokat. Így a hosszú házasság se sikerül, vagy csak kínlódás.

2017. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Itt sok 50 körüli, felettivel, több évtizedes házasság után nem nagyon találkozol...

Én képviselem a korosztályt,hasonlóakhoz kiírt kérdéseimre csak a sok fiatal 20 on évesek kevés élettapasztalattal válaszolnak.


A kérdésre a válaszom, most jól.de visszanézve, volt sok pocsék évem, volt amikor válni akartam, 2x is. Volt hogy kidobtam,külön voltunk,1-2 hétig.

Szóval, nem szirupos cukormáz volt a házasságunk.

De. Első volt az életemben,korán házasodtunk össze.

Megoldottuk a legtöbb problémát.Együtt vagyunk, házasságban 30 éve, de 32 éve ismerjük egymást.

Most 49-50 évesek vagyunk, fiatalosak aktívak minden területen...

2017. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Harmadáig épphogy el olvastam. Naaagyon gyerek vagy még.


Érzelmeket gyakorolni kell, mint minden mást az elménkben.

Mindenki legyen egészséges. Egy ember pedig ne fesse magát, nem fal, hogy be legyen festve.

2017. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
16%
Én még csak 11 éve vagyok házas, de a 17-dikre (dik) én is el fogok válni ha ez megnyugtat. Még kicsik a gyerekek.
2018. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még csak 40 fölött vagyok,de értem mit szeretnél tudni.Rengeteg kívülről tökéletesnek tűnő házasságot csak a közös vagyon és a külsőség miatti látszat tart össze.Te meg merted lépni azt hogy kilépsz egy anyagilag kényelmes életből,mert érzelmileg már nem bírtad tovább..Hogy megérte-e?Ezt csakis te tudod eldönteni.Ha van egy biztonságos fedél a fejed fölött,kényelmesen ki tudod fizetni a számláid,akkor szerintem jól döntöttél.ha fiatalabb lennél,akkor azt mondtam volna hogy mindenképpen jól döntöttél,de idősebben már nem egyszerű nulláról kezdeni.
2018. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!