Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak úgy, hogy a házasságban a nő egy cseléd?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 06:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
80%
Ezt látták otthon.
2017. okt. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
50%
Miért? Társkereső oldalakon fenn van apró betűs részben, "cseléd kereső oldal szexszolgáltatással egybe kötve".
2017. okt. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
65%
Kikérem magamnak!
2017. okt. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek persze. Sokan vagytok, akik társnak tekintik a nőt.
2017. okt. 22. 06:56
 5/47 anonim ***** válasza:
71%
Ebben a mintában nőttek fel.Szomorú.De egyre ritkább szerintem.Sok minden változott.Egy kapcsolat elején leosztódnak a szerepek amin később ha esetleg valamelyik fél kellemetlenek érzi már nagyon nehéz változtatni.
2017. okt. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
71%
Én nem gondolom úgy, viszont vissza kérdezek! Miért mennek bele a nők?
2017. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
73%

Miért gondolják a nők úgy, hogy a férfi egy kapcsolatban a bankautomata?


(Egyébként nem gondolja ezt minden nő, és minden férfi, jól kell választani)

2017. okt. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
76%
Én nem gondolom ezt. Köszi a megértést. 29F
2017. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
31%
Rossz kommunikáció. A férfiak olyanok sokszor mint a gyerekek egy kicsit. Nevelni, tanítgatni kell őket. Sok nő panaszkodik, hogy minden házimunkát ő csinál, de szinte sosem jut eszébe MEGKÉRNI a párját, hogy segítsen. Azt hiszik, hogy ez magától értetődőnek kéne lennie egy férfinak, pedig nem az. Én nő vagyok, de én is úgy vagyok vele, hogy ha valaki nem kér meg, hogy segítsek akkor nyilván boldogul egyedül is. Szóval ki kell nyitni a kicsi szádat, és megkérni a párodat, hogy segítsen be. Mi például már összeköltözés előtt is így csináltuk ezt, közösen csináltuk náluk is meg nálunk is a házimunkát. Eleinte persze szólni kellett neki, mert ami nekem már mondjuk sok mosatlannak számított, az neki még belefért, ami szerintem már kupi, az neki még éppen egy napot elmegy stb. Na mindegy lényeg a lényeg néma gyereknek anyja se érti a szavát. Persze, ők így nőttek fel, hogy a nő csinált otthon mindent, de ha ezen változtatni szeretnél, akkor egyszerűen csak szépen meg kell kérni rá a veszekedés meg házisárkányoskodás helyett. Tudod mikor csinálnék meg bárkinek bármit, ha nem szépen kérné... Pedig nő vagyok.
2017. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
89%
Azt használják cselédnek, aki hagyja magát. Nem kell ilyen primitív, lista férfihoz hozzámenni, és akkor nincs is probléma.
2017. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!