Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vennem kéne valami "engesztelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennem kéne valami "engesztelő" ajándékot a feleségemnek?

Figyelt kérdés
Pár éve macskát szeretett volna,de nem engedtem macskát a lakásba,feleslegesnek tartottam,de az egyik barátom külföldre készül dolgozni és megkért,hogy addig lehessen nálunk a kutyája. Mikor megemlítettem az asszonynak szó nélkül rábólintott,semmi ellenvetése nem volt,és emiatt kicsit kínosnak érzem,hogy én nem engedtem neki a macskát.

2018. jan. 12. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem ártana, ha már ilyen bunkó vagy. Miért is kellett amúgy ehhez az engedélyed? Leginkább egy macskát illene neki szerezned.
2018. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az az addig az mennyi idő?

Miért nem hozakodsz elő azzal, hogy akár macskátok is lehetne, ha jól sül el a kutyával ez a kis idő. (Persze csak ha te is így gondolod)

Ha meg nem, nehogy macskás vagy arra emlékeztető ajándékot vegyél.

2018. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Miért kellene engesztelő ajándékot venned? Te nem akartál macskát és ő ezt elfogadta.

Most is csak átmenetileg vigyáztok a kutyára. Felesleges problémákat generálsz magadnak.

2018. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mert jól esett,hogy csak segíteni akartam a barátomnak ,ő meg nem akadékoskodott, a macskát meg ő akarta,mégsem engedtem meg neki.


Két hetente fog hazajárni a kutya gazdája.

2018. jan. 12. 17:05
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Az elsőnek javaslom megfontolásra: ettől még nem bunkó a kérdező, ráadásul a bunkók nem akarnak " kiengesztelő" ajándékot venni. A másik, ha ott lesz most kutya, nagyon meg kell fontolni a macsekot, mert lehet, hogy hamar gyászba borul a párod...
2018. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

#5

Itt minden férfi egy bunkó, szemétláda aki nem úgy ugrál ahogy egy nő fügyül nekik. Aki meg igen az egy lúzer számukra.

Nem tűnt még fel ezen az oldalon?

2018. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
De, Jaguar, sajnos feltűnt 😀, de tudod az ember csak megpróbálja...
2018. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem szeretetreméltó dolog, hogy a kérdező emiatt ki akarja engesztelni a feleségét.


Még ha nem is szükséges, biztosan örülni fog annak, hogy így gondolja.

(Az én párom sem enged sajnos macsekot, évek óta, ez van, az érveit vágül is megértem, ezért elfogadtam)

N

2018. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Eleve egy kapcsolatban NEM!! lehet olyan, hogy megtiltok valamit. Már azon is csodálkozok, hogy emberek élnek ilyen kapcsolatban.. Ahogy az sem normális, hogy csak ajándékkal tudod kiengesztelni a párod, vagy hogy egyáltalán eljutsz arra a szintre, hogy ki kell engesztelni.
2018. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
8# Te bajod, ha jó neked egy elnyomó kapcsolatban élni. Legközelebb majd a barátaiddal nem enged el.
2018. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!