Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy segitsek a felesegemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segitsek a felesegemnek?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy terhes es nagyon erzekeny. Barmilyen filmen, reklamon, aprosaokogokon nagyon sir. Ma reggel meghalt a 15 eves cicank, amk engem is nagyon megvisel, hat meg ot. Nem tudom, hogy segitsek neki, kolyokkora ota vele volt az a cica, en 3 eves kora ota ismerem, csaladtag volt. Aki ezt at tudja erezni, vagy veszitett mar el hazikedvencet, tudhatja milyen fajdalmas. Erre meg az o terheserzekenysege nagyon radob.
2015. márc. 4. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan nem tudsz segíteni, nem tudsz helyette érezni. Vigasztalni legalább tudod azzal, hogy a cica teljes életet élt, boldog volt, szerették, de egy ember élete hosszabb, mindig is tudhatta, hogy el fog jönni ez az idő. 15 év nagyon szép kor, csak egy cicát ismerek, aki ilyen sokáig élt a környezetemben. Ha nem lett volna jó élete, akkor nem is marad veletek ilyen sokáig.
2015. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Öleld át, ne szólj semmit, csak legyél vele.
2015. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon sírós kismama voltam. Próbáld vigasztalni, ha nem megy akkor csak ülj mellette, fogd a kezét vigyél neki zsepit. A lényeg hogy soha ne veszítsd el a türelmed és ne förmedj rá hogy már megint mi bajod, vagy már megint bőgsz.

Ezt az időszakot túl kell élni.

Én sokszor hiába akartan nem tudtam abbahagyni a sírást sajnos a hormonok ilyenek. :(

2015. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!