Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor múlik el az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el az érzés?

Figyelt kérdés

Felesegemmel tobb mint 10 ev utan valunk.Elszurtam,hibaztam sajnalom szegyellem magam.Erettlen voltam 40 eves letemre.Az utolso eselyemet is elszurtam.Szeretem,imadom de mar nem harcolok nem igerek semmit hisz mindig rosszul sult el mindig megbantottam.Beletorodtem elbujnek szegyenemben.De annyira szeretem feltekeny vagyok nem tudom mit csinal ki hivja kivel beszel hova megy de mar nem megyek nem bokolok semmit nem teszek.Vilagosan az ertesemre adta,hogy vege es igaza van beletorodtem.

De mikor mulik el ez az erzes,gyorsabban ver a szivem mikor latom ellagyul a hangom mikor valaszolnom kell de en nem kerdezek megpobalok a szeme ele se kerulni.



2018. febr. 10. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha találsz új párt.
2018. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazabol nem akarok ot akarom.Valoszinu a felesegem elobb talalkozgat valakivel es ez megorjit.A valas gondolatatol is irtozom.Az biztos hogy en nem valok nincs az az isten inkabb ongyilkos leszek.
2018. febr. 10. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt? Nem kell ide kiírni,ha olyan a téma.
2018. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

volt velem is hasonló.

csípjél fel egy a feleségedtől szebb nőt és tegyél fel pár képet kettőtökről,vagy mulass a nővel együtt közös ismerősökkel.

a fülébe jut,pár nap amíg fő a levében és utána ő fog felhívni téged,hogy hogy vagy,mi újság.

és ebből már újra tudod építeni ha ügyes vagy.

de ehhez az kell,hogy lássa,hogy nem vagy elveszett,kellesz egy nála jobbnak is,értéket kell demonstrálnod,mert az ácsingózással és a sajnálomozással leromboltad előtte minden értékedet és vonzóságodat férfiként.

2018. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha te ugy erzed, hogy megerdemelsz meg egy eselyt, ha biztos vagy benne, hogy nem fogod ot ujra bantani, akkor mondd el neki, hogy mit erzel, reszletesen, ahogy ide is kiirtad. Hatha kapsz meg egy eselyt. Ha nem teszel meg minden toled telhetot erte, akkor nem fogod tudni lezarni a kapcsolatot magadban.

37N

2018. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!