Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik olyan, gyermekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, gyermekkel rendelkező pár, akik IGAZÁN boldogok együtt?

Figyelt kérdés
Én még nem láttam ilyet, pedig 37 éves vagyok, nem csitri. Azt tapasztalom, hogy a gyerek születése, bármennyire is vágytak a szülõk a gyermekre, igencsak megtépázza a párkapcsolatot. Jó lenne ellenpéldáról is hallani.

2018. febr. 12. 14:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Pont veled egyidős a nővérem. 2 gyerkőc van, 3-4 évesek, és boldogok. :)
2018. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek ilyet, pici még a gyerek de koraszülött volt, szóval nem volt könnyű, de ettől még nagyon jól megvannak.
2018. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Jól látod, mert iszonyúan nehéz, hiszen felborul minden, nincs időd, energiád, monotóniába sodródsz...de ez csupán alkalmazkodás kérdése. Egy jó kapcsolat kibírja és megtalálod a boldogságot is, a gyenge kapcsolat könnyen rámehet, ez igaz.
2018. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Apám és a mostohám.

Már 15 voltam amikor az első öcsém született, és 25 mikor a család legifjabb tagja (akkor volt apám 50 körül).

A mostohám jó anya, apámnak pedig mindene a család. Nagyon családcentrikus férfi létére. És 4 gyerek ellenére + 1-1 gyerek férfi és női oldalról, is nagyon jól megvannak. Ott klasszikus felállás van apám a kenyérkereső és a mostohám a háztartásbeli.

Én nem vagyok gyerekpárti, de azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon jól működik az életük.

2018. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
3-assal értek egyet. Egyébként szvsz nincs kapcsolat ahol ne adódott volna probléma. A kérdés inkább az, hogy megtudták e és akarják e oldani... Ez sokkal fontosabb kérdés mint az, hogy adódik e probléma egy felnőtt élete során...
2018. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

A szüleim pl.

A mai napig szerelmemnek hívják egymást, látom rajtuk, hogy valóban oda vannak egymásért. Kicsi koromból nem emlékszem nagyobb balhéra, bár tuti volt köztük konfliktus, most is van. De imádtak engem is és egymást is. Most 23 vagyok.

2018. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#5 - a kerdesem nem is problemamentes kapcsolatra vonatkozott, hanem boldog kapcsolatra. A problemak mellett is lehet(ne) boldognak lenni. Na de hogyan? Mi lehet a titka azoknak, akiknek sikerul?

Koszi az eddigi (es az ezutani) valaszokat, jol esik ilyet olvasni, ha mar eloben nem latok ilyet 😕

2018. febr. 12. 14:24
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk időszakosan van boldogság, vannak boldog időszakok. A kicsi jót is meg kell becsülni, örülni az élet apró örömeinek
2018. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Van, de sajnos egyre kevesebb. Tapasztalatom szerint azon házasságok amik 35+ köttetnek sokkal kiegyensúlyozottabbak, jobban választanak maguknak partnert. Az ismeretségi körömben annyi elvált anyuka van, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni, nagyon sok férfi nincs felkészülve arra mivel jár egy gyerek felnevelése, tisztelet a kivételnek.
2018. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek sikerül, azok eleve tesznek azért, hogy a kapcsolat működjön, és az anyai és apai szerepekről is (közel) azonos az elképzelésük.

Tehát nem lesz féltékeny a férfi, hogy nem ő van az első helyen, nem lesz a nő "kis egyetlen szerelme" a gyerek, és senki nem dől hátra, hogy most már összeköti őket a gyerek, nem kell tovább udvarolni egymásnak.

2018. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!