Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyan férfiak/nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak/nők, akik egyszerre több szeretőt is tartanak a feleségük/férjük mellett?

Figyelt kérdés
Akik nem,kíméljenek meg a válaszaiktól.

2018. márc. 3. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
ok
2018. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
4 et . Hazas ember vagyok es 10-15 evvel fiatalabbakat akik meg feszesek .. szegeny asszony 35 eves nem olyan mint a gimiben volt ..
2018. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
2es: te ugyanolyna feszes vagy mint gimiben? mert ha nem, az asszonytól miért várod?
2018. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sajnos nincs, de benne lennék!
2018. márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

6 "barátnőm" van az asszony mellett. Persze az aszonny már nem érdekel...

Rengeteg nő is van, aki sokkal több pasit tart, de ők nem fognak válaszolni, még maguknak sem vallják be, nemhogy nyilvánosan.

2018. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én több pasitcis tartok a férjem mellett,de te nyílván egy troll vagy kedves utolsó :D
2018. márc. 12. 17:58
 7/8 A kérdező kommentje:
*pasi is
2018. márc. 12. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Ok. Nekem nem fontos, hogy elhidd...
2018. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!