Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan nős férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nős férfiak, akik a feleségük mellett vágynak egy fiatal szeretőre?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Talán ismersz olyat aki nem?
2017. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én pl nem
2017. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A mostani partnerem is vagyott egyre es most en vagyok a kis titka :D
2017. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 schamuelson ***** válasza:
72%

Érdekes módon a feleségem is mindig emiatt aggódott, hogy valami fiatal nőt találok magamnak szeretőnek. Persze mindig megnyugtattam, hogy én csak az érett, korombeli esetleg idősebb nőkre indulok be. :)

A kérdésre komolyan válaszolva: igen, akadnak bőven ilyenek. Lépten-nyomon láthatunk fiatal nők után loholó középkorú férjeket. Filmekben, könyvekben is gyakori téma ez.

Mi a célja a kérdésednek? Statisztikát szeretnél készíteni? Ahhoz elég ügyetlenül fogalmaztad meg. Esetleg magadat ajánlgatod szeretőnek fiatal nőként?

Ez a kérdés ebben formában nagyjából olyan értelmes, mint azt kérdezni: lehet-e a sört üvegből inni.

2017. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Sztem csak olyan nős férfiak vannak.
2017. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő is. Vannak akik alapjáraton nem vágynak, nem keresik az alkalmat, de ha egyszer lehetőségük adódik, vagy közeledik egy olyan csaj akit igazán vonzónak találnak és az újdonság erejével hat rájuk - kihasználják a lehetőséget.
2017. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Áh, nincsenek.
2017. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vannak, mint ahogy olyan nők is, akik a férjük mellett vágynak fiatal - vagy kevésbé fiatal - szeretőre.
2017. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Te melyik oldalt képviseled? Aki vágyik egy ilyen szeretőre vagy te lennél a fiatal szerető?
2017. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De miért fiatalra? :O
2017. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!