Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az ötven feletti korosztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ötven feletti korosztályban miért az az általános vélemény, hogy feleségnek/anyának nem illik a családja nélkül szórakoznia?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm, aki 50 feletti és elvált, mesélte, hogy amikor ő volt fiatal, a feleségnek nem illett a férje nélkül elutaznia, mert megszólták, hogy biztosan megcsalja.

Az én anyám is azt mondja, hogy hgoy néz már az ki, hogy én a barátom nélkül megyek nyaralni, mert ez olyan mintha nem szeretném, és büszkén meséli, hogy ő amióta férjhez ment, egy napnál tovább sosem volt távol a családjától.


2018. márc. 22. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Amikor ők fiatalok voltak, az a 90-es éveket jelenti :) Más szelek fújtak.
2018. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De a kilencvenes években? :O Én akkor születtem, ne viccelj.
2018. márc. 22. 10:40
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, ismerek pár 50 felettit, az én anyukám is az. Sosem nézett senki sem rosszallóan ha a feleség/anyuka egyedül ment szórakozni...
2018. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Áh, amikor a barátom nélkül mentem nyaralni, mert barátnőm hívott, még a huszonéves ismerőseim is megszóltak. Vagy amikor kiment dolgozni pár hónapra külföldre, azon hőbörögtek, miért nem költözöm oda.

Az ilyen emberek egyrészt nem tudnak magukkal mit kezdeni egyedül, másrészt bejátszik az a visszamaradott felfogás, amit leírsz, ti. a nő csak ne szórakozzon.

2018. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Idősek, kissé konzervatìv a gondolkodásuk. Nézd el nekik
2018. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szórakozhat, utazhat, de csak a férjével vagy a barátjával. A pasi mehet a barátnője nélkül ("hadd menjen, megérdemli", "ne légy házisárkány"), de ha a nő megy, akkor önző, szívtelen ribizli.
2018. márc. 22. 10:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Na na:))) 35 év együtt, párom 50. Mindig jártunk külön is és mai napig, van, hogy 3-4 napra megy bulizni és én is járok egyedül. Különben, korosztályomba, sokan tulajdonnak tekintették a feleséget. Ahol, egyenlő félként kezelték egymást, nem volt soha ilyesmi gond.
2018. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Tudod a mai vilag szemleletei.

Ha a nö csal meg,a nö ku.va!

Ha a ferfi akkor ö csak az ösztönei utan megy...

Ha egy ferfi apa akkor neki megjarnak a haverok,bulizas,tejfakaszto buli!!

Egy nö ha anya lesz,akkor tudod az a dolga h mosson fözzön mosson takaritson...nevelje a gyereket,lesse a ferj minden kivansagat...

aztan ha a ferj megcsal akkor is a te hibad!!!

Hanyinger ez a vilag,egy anya attol mert anya,meg nö!

Es nem neki kene mindenert felelnie...

A ferfi is apa lesz,de ö megmaradhat persze ferfinak...

Szerencsere egyre több olyan apa van aki segit otthon is es kiveszi

mindenböl a reszet...

De!eleg lassan kezd atvaltozni ez a nèzet!

En is sok olyan ferjet ismerek,akik elmennek dolgozni,jatszanal a gyerekkel meg persze mellette elnek,szorakoznak(legtöbbjük nözik is)

De a nö maradjon otthon...

Hatalmas felelösseg es nagy teher nönek lenni,

sztem nehez is sokszor helyt allni.

Nem lehetne h a ferfiak szülnek?es mi maradunk szabadabbak?😄

2018. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez csak altalanositas egy-ket kiemelt pelda alapjan.

Sok huszoneves is kiakadna, ha nelkule menne a parja nyaralni.


Erdekes, anyam egy szot sem szolt, mikor batatnommel mentem 2 hetre nyaralni, es nem a batatommal.


A te anyad ilyen, mase pedig mas.

Most ennyi erovel kiemelhetnel mas tulakdonsagot is, es mondhatnad, a barna haju nok, a Miskolcon lakok, a konyvelok stb. miert ilyenek.

2018. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kései Sirató ***** válasza:

Anyukád társfüggőségben szenved, ami pszichés betegség.

Az 50 fölöttiek se gondolkodnak kivétel nélkül ilyen régimódi észjárással..

Simán nyaralj barátnőkkel, miért ne?

Az a lényeg, hogy a párodnak és neked mi a jó. Ha 2töknek nincs ezzel gondja, kívülálló ne szóljon bele!

2018. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!