Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig tarthat egy házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthat egy házasság, ha csak 5 hónapnyi ismeretség előzi meg? 40-es korosztály vagyunk. Mindkettőnknek volt már előtte családja. Hogyan illik viszonyulnunk egymás múltjához, gyerekeihez?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem próbálsz meg felszabadultan boldog lenni, és sutba dobni az aggályokat? Szárnyalj, repülj, és hagyd, hogy az érzések mutassák az utat.
2018. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen korban, az emberek vére lenyugszik ès van annyi élettapasztalata, ami elég ahhoz, hogy kiismerje a másikat. Pl van egy 20 on éves vakszerelmes gyereked hamarabb észreveszed, hogy igazi a a szerelem a másik fél részéről mert tudsz olvasni a jelekből.

Gyerekek hol vannak?- viszonyulás miatt nem mindegy.

2018. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A férjem gyereke az Anyjánál, a kislányom velünk él.
2018. márc. 15. 09:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyformán próbáljatok meg viszonyulni egymás gyerekeihez. Ebből lehet a legtöbb konfliktus.

A házasság tartóssága nem azon múlik, hogy mikor esküdtök meg. Ha összeilletek, tesztek a kapcsolatért, el tudjátok fogadni egymás családját, akkor minden rendben lesz. Ha nem, akkor legfeljebb hamarabb kiütköznek az ellentétek.

2018. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát mivel a te lányod ott van ezért jobban rajta áll a dolog.
2018. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarnál házasodni 5 hónap után? Nem ráértek még, mondjuk míg ki nem derül, hogy tudtok együtt élni?Minek elsietni és beleugrani és már előre azon parázni hogy meddig fog tartani? Én várnék egy évet, kettőt is akár.
2018. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 6-os válaszolóhoz. Nem kell mindjárt házasságra gondolni, boldognak lehet ott lenni papír nélkül is.

Összeköltöztök, megismeritek egymást jobban, meglátjátok,hogy fogadják el a gyerekeitek az új párotokat, hogy tudtok alkalmazkodni egymáshoz, aztán ha úgy gondoljátok jöhet a házasság. Igen, akár 1-2 év múlva is.


Ebben a korban, főleg többedig kapcsolatnál, és mindkét fél részéről "múlttal", már lehet,hogy kevés az 5 hónap ahhoz,hogy végleges döntést hozzatok egy házasságba lépve.

2018. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te ezt most konolyan itt kerdezed 40+ fejjel? Akkor nagyon korai.
2018. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból írom, hogy ebben a korban is meg kell ismerni a másikat, és erre 5 hónap nagyon kevés.

Én 35 évesen mentem hozzá az akkor már elvált volt férjemhez 8 hónap ismeretség után.Másfél évvel az esküvőnk után született meg a kisfiunk.Nem volt jó a házasságunk, én boldogtalan voltam, ő úgy élt, mintha nem lenne családja.Megcsalt, az új nő már 3 hónap ismeretség után terhes lett, közben elvette,úgy hallom, már problémák vannak.

2018. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!