Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan ünnepeltétek a házzassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ünnepeltétek a házzassági évfordulótokat? Megleptétek egymást?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek részletesen?

#évforduló #megfogtamistenlabat
2018. ápr. 26. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lábtöréssel.
2018. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Megszerveztük, hogy a gyerkőc barátainknál aludjon és a régi időkhöz hasonlóan kimentünk vadászni.
2018. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Aznap megkíméltem, és nem kapott egy pofont sem... 26F
2018. ápr. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden évben hajózunk aznap a Dunán. Idén lesz a 10. évfordulós utunk. 😊
2018. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden évben ugyanúgy ünnepeljük, afféle hagyomànyunk. Abba az étterembe jàrunk ebédelni, ahol az esküvői ebédünk volt anno. Idén lesz a 7. hàzassàgi évfordulónk pàr hónap múlva:) Aznapra mindketten szabadnapot is szoktunk kivenni egyébként. Ajàndékozni nem szoktuk, feleslegesnek tartjuk. Úgyis megvesszük év közben ami kell.
2018. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Eleinte én erőlködtem, de a férjem közölte, hogy leszarja, mert minek ezt ünnepelni. Én azért aznap, mikor ő nincs itthon, megnézem a videót és azon gondolkodok, hogyan változhat meg egy ember évek alatt ennyire. Majd végül ez a nap is véget ér, ugyanúgy, mint a többi. 11 év alatt egy szál virágot sem kaptam, semmit.
2018. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te hibád 6os minek vagy vele?
2018. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés.
2018. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ên is ezt akartam kérdezni...minek vagy akkor egy ilyen gané emberrel? Egyedül mèg mindig jobb mint szar kapcsolatban, nap mint nap megalàzottnak lenni. Mindegy te tudod. Ha majd elég fos lesz lépsz. Még nem szenvedtél eleget ezek szerint.
2018. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!