Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan ünnepeltétek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ünnepeltétek az első házassági évfordulótokat?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz az első, és elvileg vacsizini megyünk, de ha lenne valakinek valami tuti ötlete, lehet átszervezném a vacsit. :)
2013. júl. 16. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszamentünk Maldívra, ahol a nászutunk volt. De amúgy szerintem jó program a vacsi. Ha van lehetőséged, vegyél valami szexi fehérneműt és azt vedd fel a rucid alá. A harisnyakötőd mondjuk ki is villanhat. Otthon pedig gondolom sejted, mi lesz a folytatás.
2013. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vacsi jó kezdésnek :)
2013. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy romantikus, gyertyafényes vacsorával lepett meg a férjem. Én pedig mellé felvettem a rucim alá egy igazán szexi fehérneműt. Nem sok kellett hozzá, hogy lekerüljön :D
2013. júl. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Hát Mi az első évfordulónk előtt egy héttel pont a szülőszobán voltunk. Akkor született a kisfiúnk. Szóval szép ünnep volt és dagadt a mellem, hogy a nejemtől a legszebb ajándékot kaptam... :)
2013. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ünnepeltük meg. Több, mint 10 éve vagyunk együtt, másfél éve házasok, sosem ünnepeltünk se évfordulót, se Valentin-napot. Persze nagyon szeretjük egymást, csak mi ilyenek vagyunk.
2013. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!