Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az ha párom volt barátnője idegesít? Elég ha meglátom és egyből arra gondolok, hogy kb.12 éve volt hozzá köze.

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt, 4 éve pedig házasok. Ki nem állja a csajt (nem beszélnek, még csak nem is köszönnek egymásnak) mert anno csúnyán dobta. (3 évet jártak) Van, hogy arra is gondolok, hogy ha nem dobja a nő, férjem még ma is vele lenne. Erre meg "féltékeny" leszek úgy magamban és azt érzem nem vagyok elég jó. Nem mondtam ezt el férjemnek mert félek attól, hogy kinevet és butaságnak tartja mindezt. Nagyon jó a házasságunk, szó sincs félrekacsingatásról csak hát ezek az érzések bennem vannak és nem tudok mit kezdeni velük. Volt már valaki így?
2018. jún. 3. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

menj pszichológushoz, ez már beteges.


és azért beteges, mert a férjednek semmi köze már a nőhöz, eltelt csomó év mióta ők szétmentek, állítólag jó a házasságod, és ezen pörögsz.


ez nem normális.

2018. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 iamaveryniceguy ***** válasza:
91%

"Nem mondtam ezt el férjemnek mert félek attól, hogy kinevet és butaságnak tartja mindezt."


Ez ment meg téged a negatív hangvételű kommentemtől. Egyáltalán nem tudnám tolerálni a férjed helyében, ha ilyenekkel traktálnál.

Nem is értem, hogy miért van ez a fejedben, hisz a férjed 'ki nem állja a csajt (nem beszélnek, még csak nem is köszönnek egymásnak)'. Mit akarsz ennél többet?

Egyáltalán hogy jön fel benned ez? Milyen szituban jut eszedbe?



"nem vagyok elég jó." - Ebben leledzik a problémád. Tessék önbizalmat szerezni és utána el fog múlni ez a butaság.

2018. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


2-es, tudom, hogy párom sem tolerálná mert régen mikor még szóba került a kapcsolatuk már akkor mondta, hogy butaság és hová is gondolok a hülyeségeimmel. Ennyivel le is zárta a témát én meg feszegetni nem akartam és akarom azóta sem. Csak egy kis megerősítésre vágytam volna akkor. Nem a szavak embere mondjuk, de máskülönben kimutatja, hogy szeret.

Igazad lehet az önbizalom szerzésben...mert szegény férjem mi többet tehet még??? Hisz nem is csinál semmit és okot sem ad a kérdéseimre.


Köszönöm a válaszodat, nagyon igazad van!

Nem ér annyit egyetlen nő sem, hogy a biztos jól működő kapcsolatunkat meginogtassam a hülyeségeim miatt.

2018. jún. 3. 00:52
 4/5 Fish1 ***** válasza:
100%
A "mi lett volna ha" dolgokon teljesen felesleges pörgetned magad, mert nem az van. Ezen kívül magadat idegeled vele teljesen ok nélkül. Gondolj bele a szituba, te hogy néznél a férjedre, ha egy 12 évvel ezelőtti párodra lenne féltékeny.
2018. jún. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 H.B.Netta ***** válasza:

Ketteske, de cuki vagy :D


Témára visszatérve, néha mi nők hajlamosak vagyunk azon is aggódni, hogy aggódunk :) Nyilvánvaló, hogy szereted a férjedet és nem szeretnéd elveszíteni, de olykor azzal lehet igazán elüldözni a másikat, ha ilyeneken lovagolunk. A fantáziád inkább kamatoztasd, szerintem, a kettőtök kapcsolatán. Legalábbis én ezt szoktam tenni, ha véletlen a férjem exe eszembe jut xD Gyorsan arra terelem a gondolataimat, hogy mivel kellene meglepnem, mivel tehetném boldoggá.

Tudom srácok, borzalmasak vagyunk mi nők, de ezzel az esetlenségünkkel együtt is tudunk ám szerethetőek lenni ;)

2022. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!