Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog, hogy a nejem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a nejem mindenért megjegyzést tesz rám?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudom, hogyan viselkedjek, bármit csinálok semmi és sehogy sem jó, mindenért én vagyok a hibás. A gyerekkel nekem kell játszani, ne nézzem a tv-t, a net-et, stb. mert csak a családtól veszem el az időt. Meg különben is ő mindent utál, akkor engem miért érdekel? Képes számon kérni, hogy mit csináltam, amikor ő nincs idehaza ill. dolgozik. Olyan családban nőttem fel, hogy: volt az Én, TE, MI. Mindenkinek lehetett külön hobbijam, de együtt is volt program. Hogyan tudnám ezt megértetni veled, hogy senkit nem lehet kisajátítani?

#éntemi
2015. febr. 1. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
És egyszer csak, egyik pillanatról a másikra lett ilyen, vagy esetleg gondolkodni kellett volna, mielőtt elvetted őt?
2015. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Aut ne mondd hogy nem élvezed. Máskülönben nem lennél vele.
2015. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Időbeosztás, és akkor mindenkinek mindenre van ideje. Feltételezem mindketten dolgoztok, mindketten egyenlő arányban kiveszitek a részeteket a házimunkából, a gyerekek körüli teendőkből is. Ha így van, ülj le vele, és kérd meg, hogy legyen már neked is egy kis szabadidőd, amikor csak azt teheted, amit te szeretnél. Hiszen te is biztosítod ezt számára. Ha az a tv nézés, akkor az, ha más, akkor az. Kompromisszum.
2015. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Drága, minek vetted őt el?! Nyilván nem egyik napról a másikra lett ilyen, csak oda kellett volna figyelni és nem a frkad után menni.


Ám ha zavar, akkor ne itt hisztériázz, hanem ülj le vele beszélni. Ennyi.

2015. febr. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hármasnak van igaza. Mghallgatnam a feleséged verziójat is a dologról. Mert ha pl soha nem hagy tvzni, mikor olyan van, ami téged érdekel, az baj. Ha viszont te vagy az, aki soha nem akar a gyerekeivel foglalkozni, hanem mindig inkább tvzne, akkor meg az a baj. Tehát a mérték a lényeg. Ha te kiveszed mindenből egyenlő arányban a részed és ennek ellenére bánt téged, akkor ő a hibás. Ha viszont te nem akarsz játszani a gyerekeiddel, nem veszel részt a háztartásban, hanem, ha tehetned, egyfolytában tvznel, akkor meg te vagy a hibás.
2015. febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Ezt én sem értem, hogy eddig nem tűnt fel? Amit leírsz az egy embertípus, általában mindig ilyen szokott lenni? Esetleg lehet hogy féltékeny valakire/vagy nem is konkrétan, csak úgy. Lehet, hogy valójában ellenőrizget. Szerintem ülj le vele!
2015. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pendulum92 ***** válasza:
71%
Történt bármi, amitől úgy érezhetné, hogy elárultad? Vagy korábban az életében történhetett ilyen?
2015. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

visszaadtam a lepontozast!

2-es;)

2015. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kettes, remélem, büszke vagy magadra és ez neked most nagy örömet okozott :D (Te jó ég, hogy valakinek milyen dolgok tudnak örömet okozni :D )
2015. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, jol esett;) Bajod?
2015. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!