Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam meg a feleségemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a feleségemnek, hogy nekem már túl megterhelő a szüleit támogatni?

Figyelt kérdés
Apósomnál 4éve tudőrákot diagnosztizáltak. Azóta felépült, de anyagilag, nagyon megviselte a családot a kezelése.(bécsi klinika, rengeteg ingázás stb) A munkáját elviszitette, és rajtuk maradt egy 13milliós jelzálog. Máshoz nem tudtak fordulni, igy csak mi segitettünk. 4év alatt több mint 2.5 millió forintot adtunk nekik, havi rendszeresen kb 55-60ezret. Feleségemmel albérletben élünk, szeretném ha egyszer saját házunk lenne, de ilyen kiadásokkal elég reménytelennek tünik. Az utóbbi 4év számomra csak arról szólt, hogy dolgoztam, de semmit nem láttam belőle, mert minden pénz kifolyik a kezünkből. Idén szerettem volna új motort venni, de a feleségem lebeszélt, mondván, hogy a szüleinek nagyobb szüksége lenne arra a pénzre.

2018. jún. 29. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Kellemetlen. Oldjak meg maguk. Anyosom is jott penzert majd el lett kuldve.
2018. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz ügy... Van valami kilátás, hogy ez meddig fog tartani?
2018. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Még 30éves sem vagyok, de úgy érzem, hogy teljesen feleslegesen dolgozom, úgysem érek el semmit, nem élvezhetem a munkám gyümölcsét. Két éve voltunk utóljára nyaralni, akkoris 3napot töltöttunk a balatonon. Motort nem vehetek, minden a spórolásról szól.
2018. jún. 29. 19:29
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez igy az örökkévalóságig fog tartani. Apósom munkaképtelen, betegnyugdijas. Anyósom nem tud elmenni dolgozni, mert nem ért semmihez, világ életében háztartásbeli volt.
2018. jún. 29. 19:33
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
55-60 ezer. Annak a fele kb. a nejed penze. Nem egy brutal osszeg.
2018. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem tud elmenni dolgozni, mert háztartásbeli volt... :)

Ez a hét vicce. Ha enni akar, hidd el, el tud menni. Sok ember életében van úgy, h esetleg otthon dolgozott évekig, évtizedekig. Aztán mégis elmegy, ha mást nem takarítani, vagy konyhai kisegítőnek, amihez ért.

Apósod túl van a krízisen. Idáig is rengeteget segítettetek. Innentől meg kell állniuk a saját lábukon. Vagy meddig kell őket támogatni, míg élnek?

Itt főleg anyósodnak kellene a talpára állni, vmi pár órás melóval meg tudná azt a hiányzó 50-60 ezret keresni.

2018. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Havi 60 nem brutál 4éven keresztül? 180at keresek, heti 6 napban. Ez azt jelenti, hogy egy hónapban több mint 8napot "ingyen" dolgozom.
2018. jún. 29. 19:48
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem természetes, hogy támogatjuk a szülőket a bajban. De a tiétek már nem az a helyzet. Anyós otthon ül, míg te kihajtod a beledet? És ha apósod meghal, akkor nektek kell eltartani az anyósodat még lehet hogy 20-25 évig?
2018. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 peca1000 ***** válasza:
84%

Zavarjátok el őket dolgozni, pènzt megvonni.


Ha ezért cirkuszol az asszony, akkor fizesse ő ezt a plusz pénzt a sajátjából, és külön kasszát vezessetek be.


Ha ez sem tetszik neki, akkor válás.

2018. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát így kicsit más tészta. 4 évig elég gáz, ha nem ment el anyósod dolgozni. Van sok olyan munka, amihez nem kell nagy szaktudás. Takarítás, stb. 50-60-at csak össze lehet szedni valahogy 1 hónapban.
2018. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!