Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan aki elhagyta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki elhagyta a feleségét/menyasszonyát egy másik nőért?

Figyelt kérdés
Mikor jött el az a pont, amikor lépni tudtatok? Miért választottátok a másikat? Együtt vagytok még? Megbántátok? Bármilyen történetet szívesen olvasok.

2018. aug. 9. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Völegényét? mert hát volt gyűrűváltás is. Hát ha kiderül, hogy a szakító fél az illető legjobb "barátnőjét"+egy-két városban itt ott különböző nőcik vannak,ilyen olyan bárokba, no meg ráadásnak egy ezoőrült a nej, akkor az ember úgy gondolja, hogy számára ez a tolongás sok. Tudod az egyszerű emberke szereti a monogámiát, és ahogy a plázákban is a tolongást sem díjjazza. Főleg úgy nem, hogy az egyetlen kérése, lévén ismeri a férfit, hogy sose tudjon róla, sose tudja meg, ha mellé megy.És hogy a macska rúgja meg, hát nem kiderült?:D


Ilyen esetbe, ha van az embernek egy komoly jelentkezője, aki teper érte mint állat, és minden módón a tudomására hozza, hogy neki úgy kell az adott nő ahogy van, még az sem érdekli, hogy a nőci még nem tudta lezárni a múltját a lelkében, de neki kell, akkor elgondolkozik a nő, és lép.

Egyrészt, hogy revansot vegyen-mert hát ismeri a volt vőlegény szokását, más részt meg önmagáért.

Az meg Non-Plus Ultra, hogy évtizedek után kiderül, igen jól döntött:D

2018. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Ha valaki ezen gondolkozik akkor az már nem jó.Elöször magadban tegyél rendet.Amennyiben nem jó a kapcsolat zárd le,de ne csak a harmadik miatt.
2018. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
25 év után a férjem megpróbált megcsalni,de nem jött össze neki fizikálisan,csak agyban.Akkor azt mondta hogy szerelmes,és rajtam áll elküldöm-e vagy sem.Én megbocsájtottam neki,eltelt egy kis idő és azt mondta már nem érti mi történt vele,teljesen megváltoztak az érzései párhét alatt a másik nő irányába,és már nagyon bánja amit tett,hogy tönkre tette az elmúlt 25 évünk tisztaságát...Szerintem érzi,tudja az ember hogy ki az aki kell neki igazán.Persze ehhez sokszor idő is kell,hogy kiderüljön.
2018. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!