Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak szerintem igazságtalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalan, és gerinctelen féreg az a férfi, aki elhagyja a menyasszonyát 2 év után egy másik nőért?

Figyelt kérdés

Elviselhetetlen ez az érzés. Minden rendben volt a kapcsolatunkban. Ő megismert egy másik lányt, és az eljegyzésünk után 2 hónappal elém állt, hogy 'sajnálok mindent de jobb ha ennek vége, mert nem akarlak megbántani és hazudni sem ,sokkal jobbat érdemelsz mint én'

Aztán elmondta, hogy megismert egy lányt aki felkavarta, de nem csalt meg, és még nincs köztük semmi, viszont úgy érzi, hogy ha most ilyet érez, abból később csak baj lehet. Azt hittem belepusztulok. Az ismerősök meg barátok csak azzal jönnek, hogy örüljek, hogy őszinte volt hozzám. Már ez egy féléve volt, azt hallom, hogy nagyon boldogok. Én meg majd megpusztulok. Ami felidegesít, hogy a barátok is csak az ő pártjukat fogják, meg hogy örüljek neki, hogy őszinte volt és nem csalt meg

22L


2014. okt. 27. 13:11
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
99%
Abból, amit elmondasz, a férfi nem volt se igazságtalan, se gerinctelen. Érthető a fájdalmad, de hidd el, nagyon becsületesen viselkedett veled. Közhelynek hangzik, de idővel jobban leszel.
2014. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is jobb hogy nem csalt meg és időben lépett. Képzeld akkor hogy fájna, ha összeházasodtok és ő folyamatosan félrelép, aztán bevallja mit tett és elhagy te meg válhatsz el ilyen fiatalon. Annál tényleg jobbat érdemelsz, aki egy kis fellángolás miatt képes hipp hopp lelépni. Próbáld úgy felfogni, hogy így esélyed van olyat találni, aki tényleg szeret és kitart melletted. Azt a csajt meg lehet ugyanúgy elhagyja pár hónapon belül mint téged, mert ez már nyilvánvalóan megy neki.
2014. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg értem, hogy ez rettenetesen fáj neked, de tényleg nem tett ellened. őszinte volt, megkímélt egy vállástól, vagy egy szörnyű házasságtól. idővel megbékélsz. sajnálom.
2014. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
53%
Mikor egy ferfi azt mondja, hogy "sokkal jobbat erdemelsz mint en", akkor megunta, le akar lepni.
2014. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk pont nem gerinctelen es a baratoknak igaza van
2014. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ezt most itt is megszìvod, mert pont hogy korrektül viselkedett, szóval nincs igazad.
2014. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
98%
Normális, hogy ezt érzed, és hogy fáj, és majd megpusztulsz. Valószínűleg utálod azokat, akik szerint jobb, hogy elmondta, és így ért véget. Pedig egyszer majd te is így fogod gondolni. Nem kell örülnöd, mert abszurd elvárás, de így utat nyitott valaki előtt, aki neked tényleg jobb mint ő, mert a világ minden kincséért nem engedne el.
2014. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
96%
Akkor lett volna inkorrekt dolog, ha hiteget, elvesz, aztán csak azzal nem csal, akivel nem akar. 22 éves vagy, haragszol rá, mert elhagyott&most még boldog is. Előtted az élet, felesleges utálkozni, teljesen fair, ahogy lezárta. Azt már tényleg csak mellékesen jegyezném meg, hogy annyira azért mégsem volt minden rendben, csak te érezted úgy. Lépj tovább, ismerkedj, és te is boldog leszel. Rágódhatsz még ezen pár évig, csak ezzel annyi a baj, hogy az idő telik, &talán elmész valaki mellett, akit tényleg érdekelnél. Nem jó dolog ez a korai eljegyzés egyébként sem, de ha már megtörtént, vége lett, itt az ideje lezárni a múltat, eltelt fél év&teli vagy haraggal. De csak azért, mert nincs senkid. Hidd el, ha lesz, negyed ennyire sem fog érdekelni, hogy mi történt, mert utána vagyunk.
2014. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is nagyon pozitív dolog, hogy ilyen határozottan kiállt és közölte veled, még mielőtt bármi is történne. Ezért nem hiszem, hogy gerinctelen. Igazságtalan meg miért lenne? Mert egy másik lányba szeretett bele? Az érzések nem lehetnek igazságosak vagy igazságtalanok.

Sokkal rosszabb is lehetett volna. Persze, elképesztően rosszul eshet. De gondolja bele. Mások, elég sokan, 20-30 évig együtt vannak és csak akkor derül ki hogy már évek óta csal valaki valakit amikor már van gyerekük, közös lakásuk, mindenük közös és akkor kell elválni. Sokkal rosszabbul is történhetett volna. Szerintem a lehető legjobb és legegyenesebb módon szakított veled a jegyesed.

2014. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Irtó szerelmes a lányba. Úgy bánik vele, ahogy velem soha. Azt mondta, hogy azt hitte szerelmes belém de ez a lány döbbentette rá mi az igaz szerelem. Az én üzenőfalamra soha nem írt ilyen szerelmes verseket mint neki. Engem nem vitt wellness szállodába. Ja és nyárra tervezik a lagzit. Még most is olyan hihetetlen. Azt hittem igazán szeret :'(
2014. okt. 27. 13:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!