Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjem 49 eves es vitorlashajo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem 49 eves es vitorlashajot akar venni megtanulni vitorlazni es eljarni vele. En utalom a hajozast Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Egy kep el a fejeben ketten megyunk visszuk a hajot az utanfuton es vitorlazunk.

Hogy beszeljem le rola ?


2018. aug. 18. 19:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

Hagyd ra, csinalja csak. Eloszor ne vegyen hajot, lehet berelni is, ugy olcsobb.

Ha megis vesz, egy olcsobb peldannyal kezdje.

Ha nem szeretnel ebben reszt venni maradj otthon, de ne akadalyozd ha igy akarja.

2018. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem hagyd. Nezd ha 10-14 millio ft nem nagy tetel akkor azt az evi 2 milliot is elopattintjatok.

Ebbol lesz egy hajoja neha siofokon kikot vele felszed par luvnyat, levarrja oket.

Szerintem jo 5let de olcsobb bernostenyt rendelnie.


Utanfuto mi ? Egy rendes vitorlast kamionnal visznek a kis lelekveszto meg 49 eves embernek bem valo.

2018. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Kajutos picit akar ami utanfutota teheto.

Balatonrol szo sem volt

Le akar menni tengere francia partok a kedvence ott szoktunk hazat berelni

2018. aug. 18. 22:55
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
Én kerek perec megmondanám neki, hogy nem fogok vele menni, mert tengeribeteg vagyok és hányok a hajón. Aztán, ha az anyagi helyzetünk megengedi, vegyen hajót, és menjen egyedül a tengerre. Tengerparton én találnék magamnak más elfoglaltságot. Bár nekem kicsit furcsa, hogy a férjed nem tudja rólad több évtizedes együttélés után, hogy hánysz a tengeren, és nem bírod a hullámokat. (mivel a gyerekek nagykorúak,,feltételezem, hogy min. 20 éve együtt vagytok). De ha anyagilag telik nektek hajóra, hadd menjen egyedül a férjed, hadd élvezze.
2018. aug. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13%

Szia. Írj nekem én imádom az érett nőket.

38 vagyok.

2018. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Par eve volt Egy komoly fertozesem buvaradas utan a fulemben begyulladt a kis csont azota nem birom a mozgasokat.

Szerinte ne kenyeskedjek elmult azt mondtak az orvosok.

Szerinte azert csinalom mert felek a hajon

Pedig meg az autoban is rosszul leszek 6-ora utan.

Ma ujra targyaljuk mert mar beiratkozott azijn engedely megszerzesere es konyveket vett.

En inkabb a gyalogturat szeretem erdoket.

2018. aug. 19. 09:05
 17/20 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodtan uzhettek kulonbozo szabadidos tevekenysegeket, kinek-kinek a kedve szerint. A masikra viszont nem kell raeroltetni amit nem akar.
2018. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy. Nem lehet lebeszélni.

Neked csak azt kell eldöntened, hogy téged vigyen magával, vagy egy másik nőt. Vagy szeretnél-e egy új anyucit a gyerekeidnek. Mert vitorlázás, az bizony lesz. Veled, vagy mással, az már a te döntésed.

2018. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Oh mar a kutyanak is erkezett vitorlazo melleny

Nem lesz masik no ez hulyeseg semmi koze a tengeri vitorlazasnak a kapcsolatunkhoz.

2018. aug. 19. 18:00
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Tudtam, hogy piros pacsit adsz. De ez az utolsó lehetőséged rá. Mert az szeretném ha értenéd.

A vitorlázásnak semmi köze hozzá valóban. De egy nézeteltérés forrása. A viták meg éket verhetnek közétek, amitől megromolhat a kapcsolatotok. Ha elhidegültök egymástól, netán megutáljátok egymást, abból válás lesz. Válás után meg új nője lesz az exférjednek.

Érted már, hogy mit akartam mondani? Csak fel akartalak rázni, hogy egy ilyen apróság miatt nehogy baj legyen köztetek. Én nagyon család párti vagyok. Nem akarom hogy elváljatok.

2018. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!