Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy pasi egy év házasság után az exét megkeresi hogy hiányzik a vele való együttlét?

Figyelt kérdés
De elmondása szerint szereti a feleségét, és mindent megcsinál neki a nő, nincs veszkedés sem. Csak a régi sex hiányzik.
2018. aug. 30. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A feleség nem elégíti ki szexuálisan...


Gratulálok, egy év után már félrekacsingat!

2018. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
attól még lehet tartós a házasság?
2018. aug. 30. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jó a szex nem jó semmi.

Minek vette el a nőt ha nem jó vele a szex...

NEM nem lesz tartós házasság...

2018. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem, de ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan, ugye?


Hacsak, nem élnek nyitott házasságban, de azok sem működnek az esetek 95 %-ban.

2018. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Biztosan nagyon tartos lesz egy olyan hazassag ahol egy ev utan mar azt lesi az egyik fél hogy lehetne félreqúrni!
2018. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy akkor tartós lesz a házasság. Kérdés, ha nem jó a szex, minek vette el feleségül? :/
2018. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de van közös gyerek, őt nem hinném h el akarná hagyni, mert az anyjával nem jó a szex.

Bár nem tudok férfi ésszel gondolkodni.

Azt én sem értem miért vette el. Azt mondja szereti és mindent megtesz neki.

De ha szereti akkor nincs lelkiismeret furdalása hogy meg akarja csalni?

2018. aug. 30. 11:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Te ki vagy a történetben? Az ex? Mert ha igen, te visszafogadnád? Úgy is, hogy házas (volt), és gyereke is van?
2018. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Férfi ésszel: ott a gyerek, minden más jó, a szexet kivéve. Tehát: szexre keres mást, pl. az exet. Aztán majd másokat.

Lehet tartós a házasság, ha a feleségét nem zavarja, hogy a férje rendszeresen csalja másokkal.

2018. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért amit írsz az nem etikus a másik emberre nézve. Én férfi létemre nem tennék ilyet, mert én sem örülnék neki ha érzelmileg máshoz közeledne a feleségem/barátnőm. Ebből előbb utóbb válás lesz, ha a figura szeret bele a szexpartnerébe, vagy ha a nő kezd el érezni vki más iránt valamit. Mi értelme a kapcsolatnak akkor? Szerintem attól kapcsolat a kapcsolat, h megoldják benne a felek a problémákat, de persze ehhez is két felnőtt, érett gondolkodással rendelkező ember szükséges. Kérdezőnek meg: hogy egy pasi mit csinál a házasságban azt nem tudom, de egy férfi nem tesz ilyet. A leírásod alapján a pasi még nem nőtt fel.
2018. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!