Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért házasodnak össze az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodnak össze az emberek, ha később elválnak?

Figyelt kérdés
Szerintem ez teljesen inkorrekt. Az igazi házasságnak halálig kell tartania,a "műházasság" pedig már az életben szétválik. Arról nem is beszélve,hogy pénzkidobás az egész,mert a szülők,rokonok pénzét pazarolják a semmire.

2017. máj. 22. 09:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Azért azok a kaják nagyon jók szoktak lenni a lakodalmon... Akkor sem tekinteném kidobott pénznek, ha nem házasodna senki.
2017. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Erre a komoly kérdésre majd visszatérünk, ha már szőrös lesz a micsodád, addig nem kell neked ilyen komoly felnőtt kérdésekkel foglalkozni!
2017. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Hát tudod, ha éhes vagyok, és szeretem a hotdogot, és veszek egyet az utcán, az tök jól esik, meg örülök neki, elvégre imádom a hotdogot, de ha ne adj isten véletlen gyomorrontásom lesz tőle, hát az előfordul, de honnan tudhattam volna, hogy így járok, érted.
2017. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Miért születünk meg, ha úgyis meghalunk?

Szóval én sem úgy házasodtam, hogy rá két évre elválljak...vannak dolgok, amiket sem előrelátni, sem megakadályozni nem lehet...az élet ilyen. Remélem nem kerülsz ilyen helyzetbe, de nem tudhatod.

2017. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy buta kérdés. A leereszkedett rózsaszín köd miatt nyilván házasságkötéskor a fellegekben jár az ember, és abban a hitben van, hogy megtalálta a társát. Sok párnak élete legszebb napja ez. Aztán később jöhetnek bonyodalmak, amikkel senki sem számol, amikor frigyre lép. Próbáljuk elhinni, hogy minden tuti jó lesz, de az élet sajnos szorgalmasan gördíti elénk az akadályokat:(
2017. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Akkor neked a rokonom házassága az igazi?

60 körül vannak, nyilván már nem fognak elválni, ha eddig nem tették.

A néni 4 gyereket szült. Először azért nem váltak, mert nem tudott volna megélni ennyi gyerekkel, se szülők, se senki, akihez mehetett volna. Utána leszazalékolták, kap valami 27 ezret. Hát ebből se megy albérletbe.

A férje elkezdett inni, mikor már ével óta házasok voltak. Aztán elkezdte verni is. Ez is közrejátszott, hogy rokkant lett. Egyensúlyzavarai és pánikrohamai lettek a néninek.

A férje köztudott, hogy egy vagyont ku.rvázott el a házasságuk alatt.


De nem váltak el, az tény!

2017. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Minek eszel minden nap ha újra meg fogsz éhezni???
2017. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Azért azok a kaják nagyon jók szoktak lenni a lakodalmon... Akkor sem tekinteném kidobott pénznek, ha nem házasodna senki."


Nem maga a házasság,a ceremónia és az ünnepség a "kidobott pénz",hanem az amikor néhány év múlva elválnak.


"Erre a komoly kérdésre majd visszatérünk, ha már szőrös lesz a micsodád, addig nem kell neked ilyen komoly felnőtt kérdésekkel foglalkozni!"


Az arroganciáddal és érdektelenségeddel csak magadat minősíted,mellesleg a témához sem tudsz érdemben hozzászólni. Egyébként 25 éves vagyok.:)



"Hát tudod, ha éhes vagyok, és szeretem a hotdogot, és veszek egyet az utcán, az tök jól esik, meg örülök neki, elvégre imádom a hotdogot, de ha ne adj isten véletlen gyomorrontásom lesz tőle, hát az előfordul, de honnan tudhattam volna, hogy így járok, érted."


Értem a hasonlatot,de ezért kell felkészülni minden eshetőségre,nem volna szabad fél vállról venni egy ilyen dolgot,hogy "boldogan élünk,amíg meg nem halunk" aztán pár év után elválnak.



"Miért születünk meg, ha úgyis meghalunk?

Szóval én sem úgy házasodtam, hogy rá két évre elválljak...vannak dolgok, amiket sem előrelátni, sem megakadályozni nem lehet...az élet ilyen. Remélem nem kerülsz ilyen helyzetbe, de nem tudhatod."


Amit te kérdezel,az teljesen más kategória.

A halál,a legtöbb esetben nem tőlünk függ,akaratunkon kívül történik meg,ezért ezt a két dolgot,azaz a válást és a halált,össze sem lehet hasonlítani.

Másrészt,jó kommunikációval,beszélgetéssel és őszinteséggel mindent meg lehetne oldani,nem kell bűnbakot keresni,mivel ha egy házasság rossz,akkor ott mindkét fél hibás.

A gond az,hogy az emberek többsége már nem kívánja meg az őszinteséget,és ők maguk sem akarják,hogy bárki is őszinte legyen hozzájuk.



"Ez egy buta kérdés. A leereszkedett rózsaszín köd miatt nyilván házasságkötéskor a fellegekben jár az ember, és abban a hitben van, hogy megtalálta a társát. Sok párnak élete legszebb napja ez. Aztán később jöhetnek bonyodalmak, amikkel senki sem számol, amikor frigyre lép. Próbáljuk elhinni, hogy minden tuti jó lesz, de az élet sajnos szorgalmasan gördíti elénk az akadályokat:("


És az emberek miért nem számítanak az ilyen akadályokra,bonyodalmakra? Mindenki beleesik ugyanazokba a hibákba,mindenki ugyanúgy felelőtlenül dönt. Pár napra eljátszák a boldog szerelmest,kimondják ország-világ előtt,hogy ők őszintén,szívből szeretik egymást,aztán elválnak. Azt mondják,hogy a szeretet mindent legyőz,tehát ha két ember szereti egymást,akkor hiába jönnek a váratlan bonyodalmak,nem számítanak semmit. Ha igazán szeretik egymást,akkor legyőzik az akadáyokat,mert ha nem tudják legyőzni,akkor valószínű,hogy soha sem szerették egymást annyira,hogy képesek legyenek együtt megtenni.

Nem vagyok az a kimondottan romantikus lélek,de én úgy hiszem,hogy egy szerelmes pár,akik valóban szeretik egymást,képesek együtt élni egymással,akár a halálukig.

Egyébként azért van sok "műházasság",mivel az emberek nem őszinték,mindig azt mondják,amit mások elvárnak,sosem azt,amit valóban éreznek.

2017. máj. 22. 10:45
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nehéz és kiszámíthatatlan, ezt már most jó megjegyezned! Azt amit ma jónak látsz, lehet holnap már egy nagy őrültségnek fogod elkönyvelni.

Ez az élet minden területére igaz. Sokan házasodnak, mert azt hiszik erre van szükségük, de ami rosszabb, sokan azért csinálnak gyereket, mert azt hiszik ez megmenti a kapcsolatukat.

Nem tudom te min mentél át, de ha tippelhetnék éppen válás történt körülötted. Ezt nem lehet kész érvekkel megmagyarázni, egyszerűen emberi dolog hibázni és változni.

2017. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A válasz nagyon egyszerű: nem mindenki házasodik még a 21. században sem (!!) ugyanazzal a szándékkal, sőt sokszor nem is önszántukból ;) - ez a magyar valóság.

Sőt sok olyan "férfi" is van, aki hamarabb közli a környező haverokkal és rokonsággal a nő kezének megkérését, mintsem a főszereplővel. Az ilyen férfiak később sem hazudtolják meg önmagukat és több gyerek után is képesek továbbra is surmók maradni. Nézz csak körbe, kézzel fogható a valóság ;)

2017. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!