Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltávolodunk a feleségemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodunk a feleségemmel egymástól?

Figyelt kérdés
Csaknem 7 év együttélés után házasodtunk össze a feleségemmel. Soha semmi komolyabb vitánk, összeveszésünk nem volt. Az esküvőnk előtt 2 hónappal teljesen kifordult magából, még majdnem meg is csalt, de végül nem. Olyanokat mondott, hogy már nem szeret, ez csak szeretet már, nagyon különbözőek vagyunk, élni akar még, egyedül lenni. Én persze ott hagytam. Pár nap múlva sírva hívott fel, hogy mekkora hülye volt, hogy őnsem érti mi volt ez, mintha nem is ő lett volna. Párterapeutánál folytattuk, ahol esküvő előtti pániknak tulajdonították. Vàltoztattunk azokon a dolgokon, amelyek kiderültek, hogy tényleg hiba volt a kapcsolatunkban. Jobb lett tőle, összeházasodtunk. Az esküvő előtti héten rám jött a nagy stressz. Féltem, hogy nem is tudom kit veszek feleségül. Bélgyulladás, korház. Épphogy a lagzira összerktak :) . Szóval azóta ő teljesen vissza állt a régi kerékvágásába és a nai napig nem tudja megmagyarázni, hogy mi volt ez. A terápiának vége, de neki egyedül továbbra is el kell járnia egy pazichológushoz, mert erős ambivalencia van benne, erre jutott a terapeuta. El is fog menni, van már időpontja. Ami viszont engem illet, tele vagyok miértekkel, feszültséggel, távolságot érek közöttünk. Egész nap ezen az egészen kattog az agyam (kivétel, amikor együtt vagyunk), mert tovàbbra sem értem mi volt ez, és vajon mikor jön újra elő. Meddig fog ez tartani? Mikor és hogyan lehetne nyugalmam?

2018. szept. 15. 07:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
1 hónapja volt az esküvőnk, 28/F
2018. szept. 15. 07:00
 2/11 A kérdező kommentje:
Elnézést az írás hibáiért, telefonról írok
2018. szept. 15. 07:02
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem neked is egy pszichológus segíthetne.
2018. szept. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Hú hát ezek fényében nálam még kellett volna elégedni az élettársi viszonyal, mert tuti nem veszem el egy ilyen mutatványra. Nem csodálom, ha kész vagy idegileg, neked is segítség után kéne nézni.

32/f

2018. szept. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Beszélgessetek sokat, csináljatok programokat, kezdjetek újra randizni. Fedezd fel újra az ágyban is, hogy mire vágyik, mi esik jól.

7 év alatt mindenki változik. Fedezd fel újra úgy, mint egy idegent. Randik, udvarlás, beszélgetés, csábítás.

2018. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

A hazassag nagy lepes

No es ferfi is bepanikolhat

Mind a ketten jarjatok el terapiara.

Ami fontos h figyelj ra. Udvarolj neki lepd meg valami aprosaggan neha. Pl egy szal virag vagy mire hazaer csinalj vacsit vagy vasarnap reggel egy agybareggeli, menj ele a.melohelyre ...


Valszeg csak atmeneti volt a dolog de probaj vele sokat beszelgetni, milyen vagyai vannak, neked milyen van. Intim percek (ez nem a szexet jelenti) kozos programok.

2018. szept. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 piroska és a farkas ***** válasza:
63%
Ezért nem értek egyet azokkal, akik az együttélést egyenértékűnek tartják a házassággal, holott dehogy. Az előbbi miatt igen ritkán pánikolnak, nem véletlenül, hisz nagyságrendekkel kisebb horerejű döntés. Ami Téged illet, Kérdező, megértem a gyomorgörcsödet. Házasságban, az arra való készülődésben az ember ráhelyezkedik annak a biztonságnak a nyugalmára, h a másik mellettem döntött, engem választ, holtomiglan, holtáiglan, ez teszi maradéktalanul boldoggá, ahogy engem is. A Ti esetetekben ez nagyon mélyen sérült, nem tudod ennek a nyugalomnak átadni magad, és énazt gondolom, ebben nem pszichológus tud segíteni, hanem a feleséged, ha napról napra érezteti Veled, h sziklaszilárd a mellett való döntésben.
2018. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 piroska és a farkas ***** válasza:
mellettED való
2018. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Jobb lett volna össze se házasodnotok,mert mindkettőtöknek csak stressz maga a házasság mint intézmény :) Nyomot hagyott benned amiket mondott,nem tudod kiverni a fejedből.Indulatból,stb. az ember sok mindent mond az tény,de szokott annak igazság alapja is lenni magamból kiindulva.Mikor ilyesmiket vágtam valakinek a fejéhez,nem szerettem teljes szívemből.Én a helyedben rákérdeznék,hogy teljesen őszintén mondja el mit gondol kettőtökről.
2018. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A megújulásról szóló dolgokat elkezdteük. Csináljuk is és nagyon jó. Nagyon nagyon jól érzem magam, amikor együtt vagyunk. De ahogy elmegy dolgozni, vagy bármi miatt nem vagyunk együtt feszült és nyugtalan leszek. Amikor írtam, hogy majdnem meg is csalt, az az egyik kollégájával történt volna. Amikor pedig kibékültünk nem volt hajlandó otthagyni a munkahelyét. Most már ezt hibának gondolja és ott is hagyná, de nekem ez már nem jelentene semmit. Az lett volna jelentős, ha önként az elején hagyja ott a helyet. Most ugyan keresésben van és költözni is fogunk. Nagyon szeretném ezt a folyamatot megállítani magamban. Tényleg sokat vàltoztunk. Többet utazunk, táncolni járunk, más programjaink vannak, mint azelőtt. Most gyereket is szeretne, amit még én ezekután nem, de ebben szerencsére nincs vita. Az esküvő előtt fél évig próbálkoztunk, most abban maradtunk, hogy kicsit szüneteltetjük a dolgot. De tényleg itt van bennem az a sok minden, amit mondott. Teljesen befertőzte a fejemet
2018. szept. 16. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!