Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen szerződést irassak alá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerződést irassak alá a feleségemmel, hogy válás esetén ne csesződjön el az életem?

Figyelt kérdés
Van még időm, nem tervezek mostanában megházasodni, de mostanában elég sok olyan hírt olvastam, hogy gazdag hírességeknek váláskor meg kellett válniuk a vagyonuk felétől, miközben a nő semmit nem dolgozott.

2018. aug. 21. 23:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
😪🤦‍♂️🤣
2018. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

Azt tedd még hozzá, hogy amerikai híresség.

Ezek közül te melyik vagy? Gazdag? Dollàrmilliomos?

🤣

2018. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem lehet elég biztosra menni, manapság szar dolog férfinak lenni jogi szempontból :D
2018. aug. 21. 23:26
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
csak simán ne házasodj meg, az a legegyszerűbb, ügyvéd se kell hozzá
2018. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%
Házassági szerződés
2018. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dollárcsilliárdos, de elég jól keresek.
2018. aug. 21. 23:28
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
Ne idegeskedj, az inceleket nem fenyegeti a házasság veszélye.
2018. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem se házasodj meg felesleges és értelmetlen

Házassági szerződést mindenképp írass ha már ennyire szeretnél majd egyszer házasságot . Teljesen igazad van a mai világban soha nem lehet tudni mi lesz együtt maradtok-e meg , stb be kell biztosítani a jövőt

Ha esetleg hazasodnek amit nem hiszek mert hulyesegnek tartom én is iratnek ilyen házassági szerződést hogy sajat lakás amiért majd megdokgozom ne ússzon el. Önerőből szeretnék sok mindnet elérni

N24

2018. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
72%

Egy ilyen hírt linkelj be!

Köszi!

2018. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
95%

Ügyvéd által szerkesztett és ellenjegyzett házassági vagyonjogi szerződés. Ha nincs ügyvédi ellenjegyzés, semmit nem ér.


A szerződésbe kb. mindent bele lehet írni, ami nem ütközik törvénybe. Lehet pl. csak felsorolni a házasság előtt szerzett dolgokat, amik szerződéstől függetlenül is külön vagyonnak számítanak, csak X év múlva sokkal nehezebb ezt bizonyítani szerzősés híján. Alapesetben csak a házasság alatt szerzett vagyon közös, azon kell osztozkodn válás esetén, de a szerződésben ettől el lehet térni. Ha nagy vagyoni, jövedelmi különbségek vannak, akkor érdemes lehet megfontolni a teljes vagyonelkülönítést választani, azaz semmi közös vagyon nem keletkezik a házasság alatt.

2018. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!