Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szoktak általában belefogl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktak általában belefoglalni egy házassági szerződésbe?

Figyelt kérdés
Vagy mit érdemes belevenni?

2018. szept. 21. 10:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egy szál semmivel megy bele a házasságba, ezt pedig nem szeretné elveszíteni egy válás miatt. Pl van egy feltörekvő vállalkozásod, ami akkor semmit nem ért, amikor házasodtatok, a váláskor meg ér 100 milliót. Te dolgoztál benne, te futtattad fel, a fele mégis a másiké, ha váltok.
2018. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%

#10

Csakhogy az, ha leég a lakásod, vagy meghalsz balesetben, tőled független külső körülmény, az meg rajtad és a párodon áll, hogy elváltok-e, és ha igen, hogyan rendezitek le egymás között. Ha szerinted a leendő férjedben/feleségedben nem megbízni ugyanaz, mint abban nem bízni, hogy téged úgysem érhet baleset, akkor nincs mit mondanom.

2018. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egy nagyon jo dolog!!!

Jottok itt nincs nagy szerelem meg aki ilyet kot csak erdek hazassag??!

Hanyan jonnek ugy ki valas utan h nem marad semmijuk??

Soha senki sem tudhatja h 10-20-30 ev mulva mi lesz!

Szerintetek miert van ez a szerzodes?

MERT ROHADT SOK A VÁLÁS!!!!

Birosagrol birosagra honapok evek mig lezarul minden ki mit kap a vagyonbol!!

Gondolj bele van vagyonod hazad egyebed!

De nem mukodik a kapcsolatod,tegyuk fel megcsal

Te ugy dontesz elvalsz,mert tartod magad ahhoz h ez igy lesz jo!

Aztan belegondolsz abba h loszarod nem

marad mert mindent felezni kell,amit lehet h egyedul te èpitettél fel!!

Teljesen megertem ha vki bebiztositja magat.

Mindenki remeli h sose lesz ra szuksege ahogy en is remelem!

Soha nem akarom hasznalni(ellenben jo ha van)

De sose tudhatom mit hoz a holnap!

Nagyon sokat koppantam eletemben es ebbol tanultam!

2018. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12-es, nagyon cuki ez a vak optimizmus és jövőlátás. Ha a semmiből megcsal a férjed, rajtad ál, hogy megalázva éled le a maradék éveidet, vagy elválsz, és veszíted, amit veszítesz.


És igen, tudom, olyan férfihez kell menni, aki nem csal meg... Köszönjük, Emese.

2018. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Ne adjál szavakat a számba, nem mondtam még csak annyit sem, hogy minden házasság garantáltan jó véget ér. Viszont tény, hogy aki nem tud "vak optimizmussal" belevágni, annak egyszerűen nem való, és nincs ezzel az égvilágon semmi baj, mert nem kötelező. Az érvedbe meg azért kötöttem bele, mert logikailag rohadtul nem állja meg a helyét.
2018. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem tény, ez a te véleményed, amit tényként kezelsz.
2018. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor elárulod nekem, mi az, amit Te személy szerint kifejezel azzal, ha hozzámész valakihez?
2018. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Azt kell kifejezni egy házassággal, hogy vakon belevágok akkor is, ha megcsalsz és elviszed a házunk felét? Gyönyörű romantikus hozzáállás, de rosszabbul kijönni egy házasságból, mint ahogy belementünk, inkább marhaság, mint romantika.
2018. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne azt mondd, hogy szerinted mit NEM kell, hanem azt, hogy mit kell. Komolyan érdekelne a véleményetek.
2018. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!