Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbíznátok egy olyan fotós-vi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznátok egy olyan fotós-videós csapatot az esküvőtökön akikről kb. semmilyen véleményt nem lehet olvasni és alig van követőjük (tudom, hülyén hangzik), pedig már nagyon régóta a szakmában vannak?

Figyelt kérdés

Ami véleményt olvastam, az is nagyon vegyes volt: volt, aki szerint nagyon jók, de volt aki nagyon csalódott bennük.


Láttuk a képeiket meg a videóikat (tetszettek), de már annyira paranoiás lettem, hogy félek csak kamu marketing anyag, hogy beetessék az embereket.


Másrészről viszont alig reklámozzák magukat facebookon vagy instagramon, az oldalukon van egy pár anyag, de évek óta semmi újat nem raknak fel.


A baj pedig az, hogy már lefoglalóztuk őket.


Van valami mód arra, hogy megbizonyosodjunk róla, nem egy kamus társaságról van szó?


2018. okt. 6. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Miért? Ha te elégedett vagy egy szolgáltatással akkor telepicsogod az összes fórumot állandóan hogy "Hú de ügyik, ilyen jó, olyan jó"?


Itt igazolódik a régi mondás: Jó bornak NEM KELL CÉGÉR!

2018. okt. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már lefoglalóztad, akkor kvázi mindegy.

A személyes egyeztetéseken kérjetek, hogy hozzanak portfóliót, hogy átnézhessétek, ti mit szeretnétek majd, jó támpont. Abban nyilván vannak frissebb képek is.


Amúgy nekem számítana, ha céget válogatok (bármilyen ügyben), nekem fontos, hogy legyenek róla felhasználói értékelések meg friss infók. Egy ilyen miatt én simán visszalépnék, vagyis el sem jutnék a foglalásig.

2018. okt. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan videósunk volt, akinek jobbnál jobb referenciái voltak a közösségi oldalakon. Én szeretem tudni kinek és miért fizetek. Nem is csalódtam. A fotósunknak mondjuk nem volt fent sok minden, de ismerős ajánlotta és tetszettek a képei. Benne sem csalódtak.
2018. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy véleményt sokszor csak akkor írunk, ha negatív... Viszont a mai világban furcsa, főleg ha évek óta a szakmában vannak, hogy semmi referencia anyag nincs. Én igy nem foglaltam volna le.
2018. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Jó látni, hogy azért másnak is fontosak a felhasználói értékelések (2-es szavaival élve).


A napokban még azt is észrevettem, hogy a facebook oldalukon le van tiltva a véleményezős funkció. Ez sem túl jó jel.


Foglaltam időpontot hozzájuk egy megbeszélésre, majd akkor tényleg elkérjük a portfóliójukat. Ha nagyon nem győznek meg, akkor kénytelenek leszünk bebukni a foglalót és mást keresni.

2018. okt. 10. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!