Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen esetbe mi a teendo?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetbe mi a teendo? Mennyi ideig tarthat ez a folyamat?

Figyelt kérdés

A parom kulfoldi. Harmadik orszagbeli. Visszakell mennem magyarorszagra hamarosan, de parom nelkul nem szeretnek.

A magyar kovetsegnek mar irtunk hazasagal kapcsolatba de semmi valaszt nem kaptunk 3 hete.. azt irtak hogy valaszolni fognak hamarosan.. ez volt mar lassan egy honapja.

Mivel nekem nincs munkam magyarba es nem is vagyok ott 2 eve...

Igy allando jovedelmet nem tudok felmutatni hiaba kernenek..


Milyen papirok kellenek a paromnak? + mennyi ideig tart amig megkapja a vizumot ?

Esetleg ha turistakent jon velem es ugy hazasodunk ossze igy is meg kaphatja a marriage vizumot? Vagy a residence cardot?

Esetleg akinek volt mar ilyen tapasztalata megosztana velem?

Koszonom



2018. okt. 30. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem artana tudni, hogy franciarol, kinairol vagy kolumbiai illetorol van szo, mert a mostani viszonyok kozott van par nemzetiseg, amikkel soha nem fogjak meg csak turistakent sem beengedni. Elso korben (ha kell neki, ez ugye allampolgarsagtol fugg), akkor kell neki egy schengeni turistavizum. De ennek is feltetelei vannak, es viszonylag draga. A legjobb lenne ugy, ha te elobb ismet "letelepedsz", tehat van lakhatasod, munkad, es fizetesed, es akkor tud jonni mar hozzad. De arra ne szamits, hogy igy ugymond a "semmibe" johet, es maradhat akar honapokat is.
2018. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem eus országból csak akkor kap tartózkodási engedélyt és munkavállalási engedélyt, ha egy cég igazolja, hogy alkalmazni fogja. Tartózkodási engedélyt kaphat házastársként, de csak akkor ha neked van bejelentett munkád asszem 2 éve. Ennél nagyobb mélységeiben nem ismerem a szabályokat, csak hozzánk céghez jönnek néha külföldiek, és azoknak kell ilyesmit intézni. Ami amúgy 90 nap, szóval jó sokáig tart, nem lehet pikkpakk elintézni.
2018. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat

Thai allampolgar.

Ez igy eleg nehex ugy. A vizumom nekem jovo ev februarjaba lejar...

Van keresetem de munkavalaloi vizumot nem kaptam meg igy szarba vagyok...

Akkor a turista vizumal egyszerubb?

Francia kollegam felesege turistakent ment franciaba es osszehazasodtak.

Vagy van barmi fele jobb otlet?

2018. okt. 31. 02:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Turista, de mivel teged sem kot ide semmi (lakcim, kereset stb.), ezert azzal 2 hetnel tobb megadott idot nem josolok neki (mert ilyenkor akkor ugye kell szallas, oda-vissza repjegy). Ugyhogy en a helyedben mindenkepp elobb megteremtenem a korulmenyeket, es aztan megint turista, es azzal el lehet kezdeni a hazassagot intezni. Viszont arra figyelj, hogy a hazassag sem garancia arra, hogy o itt utana barmifele tartozkodasit fog kapni. Az csak egy konnyito tenyezo.
2018. okt. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!