Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy nő leszólít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nő leszólít egy férfit az utcán útbaigazítás ürüggyel, hogyan jutnak ahhoz a ponthoz hogy elérhetőséget cserélnek? Hogy néz ki a folyamat általában? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
A férfi kezd el hajtani a nőre, mármint kap az alkalmon hogy a nő leszólította és elkezd kérdéseket feltenni, hogy beszélgessenek vagy inkább a nőnek kell fenntartani a beszélgetést? Hogy néz ki ez általában?
2018. júl. 12. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Pl "elkisérnél egy darabon". Vagy sokat segìtettél,valamikor viszonozhatom egy kávéval? ...
2018. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi, egy nő nem fog egy férfit se leszólítani az tuti.
2018. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
2es vannak olyan kevésbé szép hölgyek akik rászorúlnak.
2018. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő és leszólítottam két férfit a napokban, de nem igazán vezetett a dolog sehova. Valamennyit dumáltunk, de nem jutottunk oda, hogy elérhetőséget cseréljünk. Jó nőnek számítok, modellos kinézetem van arcra és testre is, nagyon mosolygós vagyok. Nem értem, hogy nekem kéne hajtanom rá, mármint folyamatosan új dolgokat kérdezni vagy neki kéne inkább átvenni az irányítást? Mi történik ilyenkor általában? Az én eseteimben beszédesek voltak a fiúk, de nem igazán kérdeztek rólam valamit, szóval inkább én kérdeztem rá dolgokra és vezettem a beszélgetést.
2018. júl. 12. 15:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy azért kezdtem el leszólítani férfiakat, mert elég specifikus személyiségtípust keresek (valaki, aki hasonló hozzám) és ha nem teszek érte, nagyon sokára vagy soha nem fogok rábukkani valakire, aki passzol hozzám.
2018. júl. 12. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha útbaigazítást kér, miért kéne elérhetőséget cserélnünk? Ha
2018. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, de sok sztori van arról, hogy párok így ismerkedtek meg. Ezek hogy történnek?
2018. júl. 12. 16:11
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
bocsánat kérdező, akkor az baj hogy túl jó nő vagy és azt gondolják,tényleg csak ennyit szeretnél,vagy azt gondolják, ilyen szép lánynak biztos van párja.
2018. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen típust keresel? Ennyiből hogyan tudod ezt megállapítani?
2018. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1, A hapsik eleve azt gondolják egy jobb nőről, hogy van palijuk;

2, Ilyenek inkább csak a filmekben vannak;

3, A hapsik egy része ilyen helyzetben leblokkolnak, nem azt a formájukat adják, akik, így a nő - tévesen - azt érzi, hogy egy lúzerrel van dolga, így a nő nem fog további lépéseket tenni;

4, Ma Mo.-n az emberek nem szeretik, ha bárki is leszólítja őket - és sajnos lásd ennek a nemrég történt sajnálatos eredményét...;

5, Ha pl. autón kereket kellene cserélni vagy hasonló, ott már jobban lenne esély ilyen pozitív kimenetelű szitukra.

2018. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!